ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
89:66
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid2124172789
Tartu Ülikool/Kuremaa SK1818102066
N 17.01.2019 20:15, Tartu, EMÜ sph
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Toomsalu, Ott *230:302/53/62/24041200121516
7Kuber, Sten *126:091/30/33/300040103253
8Russak, Jaagup123:482/45/85/54152104062429
9Russak, Joosep *231:169/120/51/1111128323241935
12Normann, Kermo *419:092/50/21/222401041150
13Karja, Ken200:000/00/00/000000000000
14Vogelainen, Jan Samuel415:271/20/00/041501041123
15Laasik, Lennar418:321/10/00/0707311111213
17Kevvai, Egert518:144/60/00/001101021085
20Kaldmäe, Gert *416:493/40/03/522400055392
KOKKU20025/428/2415/18348421810423152089106
%59.5%33.3%83.3%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lillemägi, Sten *516:280/20/00/01010000000-1
4Veismann, Kristofer115:260/22/21/200032031176
5Tralla, Märt *126:471/20/10/130354023127
6Annok, Jaanus111:351/30/00/000010000021
7Peemot, Patrik *219:405/111/32/2123410632157
8Saar, Hannes219:280/34/80/0000010221123
11Paap, Egert *419:415/60/30/2101110021321015
14Jürgenstein, Joonas Anton *126:360/62/40/240441012160
15Kask, Lauri412:232/30/00/000000102042
17Nool, Danno405:020/20/00/002210001000
21Aav, Sverre217:191/40/26/810111003687
22Sepp, Rene109:290/10/10/00000000000-2
KOKKU20015/459/249/1720525191031520146645
%33.3%37.5%52.9%
Kohtunikud Rauno Peerandi, Risto Visnapuu
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg N 17.01.2019 20:15
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Märt Tralla)
Sünnipäevad
Täna, 18. september
Mikk Jurkatamm (19)
Gerd Kiili (41)
Aadu Paist (72)
Tõnis Vahesaar (36)
Homme, 19. september
Sergei Babenko (58)
Irja Zilmer-Laidvee (51)
Marianne Tigane (41)
Kaspar Treier (20)
Sulge

Ülekanded