ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
78:69
G4S Noorteliiga
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH2322132078
G4S Noorteliiga1521141969
K 16.01.2019 18:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kalda, Alan309:380/10/00/020220000003
4Puur, Risto109:471/11/10/000021012055
5Schmalz, Eric *127:518/92/77/82026202262934
7Entsik, Arthur-Herman517:021/60/00/021310000223
8Hint, Aleksander Oliver316:281/21/30/032530032257
12Mager, Mihkel305:321/10/20/00000010402-3
13Orumaa, Raiko222:093/32/30/22460102111214
16Ringmets, Raido *522:573/70/11/1314440231710
17Konontshuk, Roman *421:501/60/01/42460002223-2
19Sein, Joonas *220:480/30/21/241510001110
20Kuusik, Aron105:580/11/10/000011010033
21Kuimet, Reni Alvin *319:520/33/40/020210011096
KOKKU20019/4310/2410/1722133521911418157880
%44.2%41.7%58.8%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer211:211/12/50/000000012081
9Karpin, Karl-Kristjan527:182/90/00/031420122444
11Suurorg, Kasper117:462/21/21/200000021184
13Ojamäe, Marek *215:551/20/11/220210010335
20Treier, Andreas200:000/00/00/000000000000
22Raiend, Illimar *421:392/30/22/200010002163
31Suurorg, Oliver *132:096/132/61/26173302421916
35Ilver, Markus *327:542/32/30/01120013031011
38Kokk, Kristjan321:461/30/10/010112011122
41Paloots, Karl-Gustav *510:042/20/01/120201030156
44Reinart, Ken-Martti314:031/10/12/213420013247
KOKKU20020/397/218/111662210621615186959
%51.3%33.3%72.7%
Kohtunikud Ranno Konks, Rainis Värv
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg K 16.01.2019 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 2 (Mihkel Mager, Reni Alvin Kuimet) vs 1 (Kristofer Kajari)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine