ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Tartu Kalev/Estiko
101:61
Rapla KK/Kohila
Tartu Kalev/Estiko13283030101
Rapla KK/Kohila1313211461
K 16.01.2019 20:15, Turu tn spordihoone
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kivimäe, Joosep *426:172/70/07/1283111002271116
5Oras, Andi117:263/50/00/101131032265
6Järvik, Marten *321:560/02/43/4505320125918
9Pallum, Renalt *417:195/80/00/1101101132107
19Leppik, Silver *222:561/45/92/23143301421919
20Jäämets, Taivo414:284/90/12/24591000321013
30Dalke, Gintaras *121:002/52/21/2101510421119
44Pullisaar, Kaivo215:551/13/60/03033000101113
55Leetus, Taavi120:480/03/60/0808310210915
88Raamat, Mart421:482/50/01/2325500021510
KOKKU20020/4415/2816/263612482881142222101125
%45.5%53.6%61.5%
Rapla KK/Kohila
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Alumets, Taniel *325:220/21/40/011202000133
8Ruubel, Markus229:221/70/33/341522064550
11Rudnevs, Drevor-Andris226:440/23/80/021300022192
13Aalde, Deran-Eric328:500/20/30/02131102110-2
14Ilves, Gregor *124:551/51/92/22025001327-1
15Laars, Jürgen *226:006/111/63/54261000431812
20Kurisoo, Raiko *217:070/00/22/401121005320
70Valge, Risto *321:354/81/16/793120101361727
KOKKU20012/377/3616/2124103411701222226141
%32.4%19.4%76.2%
Kohtunikud Allan Tsakuhhin, Egert Tiidor
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg K 16.01.2019 20:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Markus Ruubel)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (62)
Sander Kuusk (34)
Maria Metsaorg (29)
Mikko Virkala (42)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (58)
Helari Kitsnik (34)
Gerly Kostla (42)
Triinu Toomla (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine