ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

KK Viimsi/Noto
89:65
G4S Noorteliiga
KK Viimsi/Noto2624192089
G4S Noorteliiga2015171365
R 11.01.2019 19:00, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Bibikov, Gaspar124:363/51/51/2314110241103
5Rikberg, Gregor *209:111/10/10/01010000302-1
7Evart, Kristjan *232:035/63/118/88193101262734
10Märtson, Andreas *321:040/11/10/042622014138
11Sarapuu, Trevor103:150/00/00/000000000000
14Sünd, Kevin318:380/40/20/03030001200-6
15Kompus, Ralf211:555/51/21/30000100121413
16Vaino, Joonas516:553/70/00/053821132069
20Allorg, Mihkel *428:274/62/60/04151302211414
21Indermitte, Joosep *127:311/21/34/5213400334910
31Rikberg, Jorgen206:192/30/00/011200002042
92Aasma, Aleks200:000/00/00/000000000000
KOKKU20024/409/3114/1831104113911325158986
%60%29%77.8%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer210:541/40/10/01230002002-1
11Suurorg, Kasper114:411/31/10/010111011256
15Pehka, Ran Andre *130:153/42/44/56062305371622
20Treier, Andreas206:560/00/01/200000000111
22Raiend, Illimar *430:405/110/12/5336010325128
31Suurorg, Oliver *131:162/71/33/3404120334108
32Heinla, Joosep *407:280/21/12/200000000255
35Ilver, Markus *325:371/40/30/010114212122
38Kokk, Kristjan423:003/41/50/231401040194
44Reinart, Ken-Martti419:071/20/01/232510014234
KOKKU20017/416/1913/212283061222015256559
%41.5%31.6%61.9%
Kohtunikud Alex Talisainen, Taavi Kangur
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg R 11.01.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 18. märts
Kiira Aulik-Beþanitksi (79)
Tanel Kimask (34)
Aro Kivisild (33)
Raul Krebs (32)
Dmitri Mohov (33)
Kairi Poljakov (29)
Märt Raam (37)
Illimar Raiend (17)
Janne Schasmin (46)
Urmo Talistu (36)
Märt Tralla (32)
Ainar Villers (35)
Indrek Õunapuu (37)
Homme, 19. märts
Andres Ader (68)
Ulla Järv (34)
Mirko Kruusma (29)
Riskko Kämärä (54)
Kaspar Lootus (18)
Igor Pugatshov (63)
Viljo Sinikas (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019