ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla KK/Kohila
65:76
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Rapla KK/Kohila622162165
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH2325171176
N 10.01.2019 18:30, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla KK/Kohila
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ratas, Jan Märten114:160/20/20/02020003510-9
5Tamberg, Johan-Marcus421:202/21/30/032512004079
7Alumets, Taniel314:080/21/20/010110011030
8Ruubel, Markus *224:053/71/42/21012301151111
9Ruut, Marek *223:200/52/60/04043002416-4
13Aalde, Deran-Eric314:111/10/20/021323010127
14Ilves, Gregor *126:025/101/50/02023504331310
15Laars, Jürgen204:051/10/02/200000000145
20Kurisoo, Raiko209:082/30/22/310102012264
30Põldoja, Kustas *330:252/50/24/540422125488
70Valge, Risto *318:541/61/10/050500003153
KOKKU20017/447/2910/1225328141711528196544
%38.6%24.1%83.3%
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kalda, Alan321:002/20/00/0415413220413
4Puur, Risto *126:526/80/53/45163403541516
12Mager, Mihkel314:413/31/63/49091001321214
14Parve, Martin Otto518:084/50/00/312301012489
16Ringmets, Raido *523:510/50/11/251651132315
17Konontshuk, Roman *427:448/121/24/86390111182331
20Kuusik, Aron *132:162/30/02/2404310414612
22Põldmaa, Alo100:000/00/00/000000000000
31Orumaa, Argo *235:242/61/70/25273019337-4
KOKKU20027/443/2113/2539104919962419287696
%61.4%14.3%52%
Kohtunikud Indrek Kelement, Erik Tserr
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg N 10.01.2019 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 18. jaanuar
Marek Ojamäe (21)
Homme, 19. jaanuar
Maia Dorbek (66)
Ingmar Kaup (46)
Ingmar Nöps (34)
Tarmo Pillerpau (40)
Peeter Pukk (40)
Reemo Veski (42)
Sulge

Ülekanded