ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Betoonimeister/Tskk/SK Nord
74:53
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Betoonimeister/Tskk/SK Nord1720142374
Tartu Ülikool/Kuremaa SK129161653
K 28.11.2018 18:45, Nord Cramo Spordihoone
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Heinla, Hendrik118:571/60/04/602201022464
3Holm, Karl *215:462/31/10/010111021278
6Rausberg, Martin *323:311/20/11/200043052233
8Zoober, Andres217:472/50/10/031410012042
9Klementsov, Margus *226:077/130/02/2105155401251636
11Kask, Georg207:170/01/12/210120001158
18Herter, Hendrik Andre502:420/10/03/421301000238
22Grüning, Aivar *124:252/32/30/04042203221012
33Kaaberma, Aleksander420:104/80/11/242630032199
53Uueküla, Tõnis *429:454/100/03/35161112321111
55Murd, Kristo109:310/10/00/03030102400-3
97Kikerpill, Kermo403:550/10/00/00000010200-2
KOKKU20023/534/816/21331245191422123217496
%43.4%50%76.2%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lillemägi, Sten *524:022/50/03/4415130023714
4Veismann, Kristofer215:091/40/21/30000000123-2
5Tralla, Märt *129:223/50/03/4011140235913
6Annok, Jaanus117:461/10/24/412301013266
7Peemot, Patrik *320:234/90/03/3303110323118
8Jürgenstein, Joonas Anton *127:482/80/31/22021102115-2
10Saal, Patrik *418:191/50/21/470701043331
11Paap, Egert415:203/70/10/031401120065
15Kask, Lauri409:440/10/01/211211003112
17Nool, Danno405:450/20/00/00000000000-2
22Sepp, Rene116:170/10/32/220210003321
KOKKU20017/480/1319/282362961311421235344
%35.4%0%67.9%
Kohtunikud Indrek Kelement, Toomas Nõmmiste
Võistluspaik Nord Cramo Spordihoone
Aeg K 28.11.2018 18:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers