ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

KA Tallinna Kalev/TLÜ
78:65
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
KA Tallinna Kalev/TLÜ2217152478
Tartu Ülikool/Kuremaa SK2113141765
R 19.10.2018 19:30, Tallinn, Lasnamäe SMM
KA Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vehmanen, Kiur-Thomas113:080/30/10/22020000210-5
5Käämer, Romet *128:330/50/12/240431030122
6Luts, Erik *432:256/91/32/35381204241720
7Roos, Robert205:320/00/00/00000001000-1
8Engelbrecht, Hendry507:340/10/00/240410121202
12Stankevits, Ilja *408:271/20/02/331410125243
13Vainola, Henri-Sten206:370/10/00/03140102300-1
19Väli, Alvar522:141/10/11/2527401112313
23Beilinson, Daniel *132:555/73/45/53361112352430
27Ronkel, Aleksei409:192/40/01/121310002257
28Savin, Artjom200:000/00/00/000000000000
30Akenpärg, Kiur *233:166/123/82/22024020042324
KOKKU20021/457/1815/2235114616561719237894
%46.7%38.9%68.2%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lillemägi, Sten521:223/50/12/511201003486
4Veismann, Kristofer122:295/70/21/20001300221110
5Tralla, Märt *130:343/51/32/23033403241116
6Annok, Jaanus120:395/60/40/03362202101012
7Peemot, Patrik *227:257/150/22/26170201351616
8Välb, Johannes227:301/30/10/050511015020
11Paap, Egert *412:301/20/00/040401000228
15Kask, Lauri *418:381/50/01/23140001313-1
21Heinakroon, Markus305:110/00/10/00000001210-3
22Sepp, Rene *113:431/60/00/02131002202-3
KOKKU20027/541/148/132883681401123196561
%50%7.1%61.5%
Võistluspaik Tallinn, Lasnamäe SMM
Aeg R 19.10.2018 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Kristel Plangi (34)
Heiki Riives (38)
Vaiko Riives (38)
Andry Sinivee (31)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (39)
Hugo Toom (17)
Sulge

Ülekanded