ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Pärnu Sadam
79:73
TALTECH
Pärnu Sadam131813221379
TALTECH11221518773
K 08.05.2019 19:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Post, Siim-Markus116:070/20/11/210140012110
3Wade-Chatman, Henri *139:554/72/93/58087201271726
4Raap, Rannar205:410/01/21/20000001514-3
5Saaremäel, Sten100:050/00/00/00000001000-1
8Kirves, Mihkel *340:274/110/12/45276112331012
10Sutt, Saimon *239:384/71/32/26394103011320
12Kask, Karl-Martin508:543/40/01/200001001175
18Alston, Justin Alexander *534:335/120/02/2101111012431215
21Rüütsalu, Norman100:000/00/00/000000000000
23Rivers, Demetre *339:361/43/64/43141000081521
34Niits, Tormi300:000/00/00/000000000000
KOKKU22521/477/2216/233374023521117257995
%44.7%31.8%69.6%
TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Puidet, Jaan *232:354/91/64/5505030453156
6Metsalu, Oliver *229:403/80/10/062811034163
11Parve, Martin Otto500:000/00/00/000000000000
13Arbet, Gregor332:510/03/82/2202200031118
15Raadik, Toomas *527:363/70/20/061710013265
21Maskhulia, Levan100:000/00/00/000000000000
24Käbin, Norman *119:590/00/30/00112103320-3
25Giese, Levi Martin *532:391/21/50/0639003012513
43Schmalz, Eric125:006/82/78/92133102252626
44Viilup, Sander224:360/31/31/23031001414-2
91Entsik, Arthur-Herman500:000/00/00/000000000000
97Hint, Aleksander Oliver300:000/00/00/000000000000
KOKKU22517/378/3515/183083810631425177356
%45.9%22.9%83.3%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mihkel Männiste, Alex Talisainen
Komissar Aivar Palu
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg K 08.05.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Justin Alexander Alston) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (27)
Aleksander Oliver Hint (19)
Taavi Hämarsalu (30)
Kasper Suurorg (17)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019