ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Tallinna Kalev/TLÜ
73:101
BC Kalev/Cramo
Tallinna Kalev/TLÜ1419221873
BC Kalev/Cramo27292223101
E 20.05.2019 19:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Paiste, Mario208:090/00/22/211200011222
8Talts, Janar421:580/00/00/051611110109
9Lips, Karl-Johan *414:431/30/20/01010000222-1
10Saks, Kaido321:132/33/50/0202000140137
12Kivi, Jordan500:000/00/00/000000000000
13McGhee, Ronald *224:296/90/21/42132103131310
15Nofflet, Joshua117:071/31/21/420220011263
23Böckler, Leemet217:091/33/50/03031001001110
25Jurno, Silver204:350/00/11/210110010111
31Harrison, Damarcus Jamaal *322:245/81/40/05052110311314
32Pehka, Ron Arnar *117:220/10/20/00111001310-4
44Buchanan, Michael *530:455/70/02/46283215141220
KOKKU20021/378/257/162863413531516177371
%56.8%32%43.8%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Tanel119:142/32/40/0101510140109
7Salash, Maxim417:012/41/12/4202200012910
8Kurbas, Tanel *319:175/61/11/13140002031418
14Kangur, Kristjan *409:433/30/00/0202300000611
15Soodla, Madis404:351/10/00/000000000022
18Mirkovic, Branko *120:451/33/45/52027100131625
22Dorbek, Martin220:580/22/51/210133012176
23Moultrie, Arnett *517:593/50/12/2404110022811
31Keedus, Erik320:420/00/22/331411002124
33Kitsing, Kristjan413:142/21/30/040411003179
40Lewis, Chavaughn *219:013/81/30/0314810010912
50Lynch, Reggie517:254/90/03/43252011131113
KOKKU20026/4611/2416/2128533339151716101130
%56.5%45.8%76.2%
Kohtunikud Rain Peerandi, Alex Talisainen
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg E 20.05.2019 19:00
Pealtvaajate arv 450
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Ron Arnar Pehka) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (29)
Joosep Heinla (18)
Tauri Raja (37)
Priit Roosimägi (38)
Triin Teppo (30)
Veljo Vares (39)
Sulge

Ülekanded