ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

LAT U16 W
76:85
FIN U16 W
LAT U16 W1713262076
FIN U16 W2614202585
LAT U16 W
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Harcenko, Juta *26:426/80/12/50551102251416
3Bulane, Elizabete *27:115/112/20/03145202031622
6Celapitere, Laura03:230/10/00/00000000100-2
10Kärtere, Kolina04:510/10/04/411202002247
11Maurina, Paula08:401/40/12/200001011140
12Jasa, Vanesa20:011/50/00/240420031523
13Loceniece, Lina *23:290/32/55/6011020403116
14Altrofa, Vika *21:573/80/12/281920045185
15Priede, Nikola12:531/20/01/231400200138
16Koltone, Kristiana07:520/30/10/00110000100-4
17Gerke, Madlena *28:243/41/43/33584105331216
18Kulackovska, Kristiana14:301/30/10/02020125502-6
KOKKU20021/535/1619/26241640141042621247671
%39.6%31.3%73.1%
FIN U16 W
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Ollilainen, Kati18:412/50/11/200022010154
4Ailus, Alexandra Fanni Maria *28:504/40/30/010124051187
5Paajanen, Sanni08:550/00/11/20000002111-3
7Valtonen, Emmi07:220/00/10/00000001100-3
8Sandvik, Henna16:142/30/03/5213220223710
9Sarajärvi, Maiju *16:181/40/33/450500021252
10Aarnio, Janette *225:218/151/43/43145205322216
11Rentto, Susanna14:402/31/13/41121011561012
12Seppälä, Teresa *23:342/32/40/05051102211011
13Lepola, Sanni06:421/10/01/200000002131
14Väisänen, Laura *19:103/80/04/42353101431012
15Hakala, Telma14:062/40/00/032500112045
KOKKU20027/504/1819/2722830161222324218574
%54%22.2%70.4%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg K 03.01.2018 12:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kristiana Kulackovska) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 22. oktoober
Riina Saarma (74)
Joosep Toim (94)
Homme, 23. oktoober
Kristjan Kangur (37)
Milvi Tiik (84)
Sulge

Ülekanded