ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

OSK
88:62
Payless Rapla
OSK2324172488
Payless Rapla88311562
E 11.12.2017 18:30, Tallinn, Kristiine PMM
OSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Rausberg, Kati *136:582/33/72/20117302211518
5Pärnpuu, Kadri412:432/20/20/032500215043
7Ploom, Kristi200:000/00/00/000000000000
8Täht, Kristi320:275/90/00/637103012241014
9Saarniit, Mari *426:566/140/04/45274004331615
10Müller, Gerta205:301/20/00/001100000123
11Kukumägi, Kaili *318:361/20/30/050530000026
12Rosenfeldt, Heila224:557/92/85/66061202462525
13Laigo, Jana200:000/00/00/000000000000
16Arbet-Lenear, Kerdu *525:421/90/02/235821122246
18Kostla, Gerly *328:083/40/14/46282201341020
KOKKU20028/545/2117/24312051228414212188110
%51.9%23.8%70.8%
Payless Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Viljus, Kristel307:320/00/22/200000001221
4Kamp, Kaari417:032/31/40/002211002075
5Kruusimägi, Kadri214:520/10/20/00000001310-6
6Traumann, Tiina509:321/60/00/003300010120
7Tamm, Laura205:220/10/00/001100001201
10Lipstuhl, Karin *320:291/51/23/331400024384
14Tamm, Katarina *227:162/92/44/65160101151413
17Siimsalu, Merlin501:510/10/00/010100000000
23Murre, Kätlin109:030/20/20/00111001210-4
27Haas, Kerli *434:217/130/10/01120402211410
29Milling, Kaia *135:144/61/52/2100109205541322
33Aller, Brit *417:201/40/10/00110001112-2
KOKKU20018/515/2311/1320113111801422216244
%35.3%21.7%84.6%
Kohtunikud Rainis Värv, Aare Jamnes
Võistluspaik Tallinn, Kristiine PMM
Aeg E 11.12.2017 18:30
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (34)
Ants Eek (74)
Sverre Mäesepp (39)
Jaanus Pruuli (51)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa