ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool
83:99
BC Kalev/Cramo
Tartu Ülikool2421201883
BC Kalev/Cramo2024312499
N 24.05.2018 19:10, Tartu, TÜ sph
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *127:391/32/40/000031034182
5Vene, Kent-Kaarel305:340/00/00/000011001001
8Talts, Janar *430:044/91/32/57072100241315
9Rosenthal, Märt321:521/52/30/001140004286
10Kivi, Robin208:460/20/00/00001001300-5
14Eelmäe, Hendrik201:030/00/00/000000000000
15Saal, Patrik402:100/01/10/000000000033
16Parrol, Heivo504:500/00/00/010120001002
22Kazakauskas, Julius326:373/41/14/44482001251324
25Cook, Steven *211:581/20/30/01011000202-2
31Cizauskas, Vytenis *127:290/23/66/81126201381522
33Kitsing, Kristjan *531:533/54/93/41230001422113
KOKKU20013/3214/3015/21158232250726228381
%40.6%46.7%71.4%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Briscoe, Isaiah *127:527/120/26/83032001262019
5Sokk, Sten113:310/11/20/011231023133
7Subotic, Bojan425:525/52/53/54150001441918
11van der Mars, Thomas *523:154/60/00/0527111023817
13Arbet, Gregor307:430/01/10/000000002031
14Kangur, Kristjan *428:242/31/44/44485002131120
15Soodla, Madis402:131/20/00/001100001021
18Mirkovic, Branko *126:283/53/93/32136001241820
21Jõesaar, Janari *227:092/60/15/5358100135914
22Dorbek, Martin217:283/50/00/0213320020610
KOKKU20027/458/2421/2524164021418222699123
%60%33.3%84%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mart Uuehendrik, Ivo Kitsing
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg N 24.05.2018, kell 19:10
Pealtvaajate arv 950
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 22. juuni
Heiki Kortspärn (67)
Reni Alvin Kuimet (21)
Imbi Tee (54)
Lauri Vahtramäe (30)
Tarvo Villomann (78)
Homme, 23. juuni
Kristo Aab (33)
Rein Kaljula (76)
Urmas Lepik (68)
Guido Park (55)
Ivo Van Tamm (22)
Sulge

Ülekanded