ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool
75:63
AVIS UTILITAS Rapla
Tartu Ülikool2125111875
AVIS UTILITAS Rapla1511162163
K 02.05.2018 19:10, Tartu, TÜ sph
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *134:513/56/123/43140202342723
5Vene, Kent-Kaarel308:220/01/20/000000001031
8Talts, Janar *431:542/70/40/062820003345
9Rosenthal, Märt300:000/00/00/000000000000
10Kivi, Robin200:000/00/00/000000000000
14Eelmäe, Hendrik209:150/10/10/22131000210-1
16Parrol, Heivo500:000/00/00/000000000000
22Kazakauskas, Julius328:074/82/30/05274002201416
25Cook, Steven *226:090/10/30/040420021100
31Cizauskas, Vytenis *132:452/31/64/46065002331114
35Engström, Carl *528:356/80/04/94042200281623
KOKKU20017/3310/3111/19306361640817207581
%51.5%32.3%57.9%
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
3Upson, Devonte *326:564/71/12/65381021541315
4Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert228:590/20/10/041540005001
7Bubalo, Domagoj515:364/50/22/21230001231010
15Põldoja, Kustas301:530/00/00/000010000001
22Kajupank, Indrek *425:173/80/10/041501011064
24Cressler, Nolan *126:333/92/32/4606100322149
25Hawkins, Dominique *133:225/130/05/74154000241516
33Voolaid, Kristjan310:071/20/11/231400021233
36Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Sven *231:131/10/50/0314622022211
KOKKU20021/473/1412/213010401734820176370
%44.7%21.4%57.1%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Rain Peerandi, Aleksei Mohov
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg K 02.05.2018, kell 19:10
Pealtvaajate arv 600
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 2 (Gert Dorbek, Nolan Cressler)
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (41)
Erik Kaasik (18)
Kim-Erik Küttis (47)
Eva Möldre (41)
Aleksandr Nani (35)
Andres Pallon (29)
Roland Prii (27)
Reimo Pähn (31)
Sten Toel (31)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (71)
Daniel Lõõbas (32)
Mart Raamat (30)
Aare Sepp (32)
Margo Tali (34)
Sulge

Ülekanded