ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool
88:59
G4S Noorteliiga
Tartu Ülikool2025222188
G4S Noorteliiga1611141859
N 09.11.2017 19:05, Tartu, TÜ sph
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *117:040/10/02/200051012226
5Vene, Kent-Kaarel317:000/00/10/001110000001
8Talts, Janar *408:022/30/10/020210011043
9Rosenthal, Märt *322:163/41/21/12022103121011
10Kivi, Robin221:471/30/21/111231024130
13Meister, Kristen200:000/00/00/000000000000
14Eelmäe, Hendrik220:396/72/21/24157311411929
15Saal, Patrik419:070/41/10/040400112233
16Parrol, Heivo521:552/40/00/061711122048
25Cook, Steven *221:115/121/25/73691212371823
33Kitsing, Kristjan518:024/41/34/64042101041521
35Engström, Carl *512:505/80/00/3303101324108
KOKKU20028/506/1414/222910392410517212388113
%56%42.9%63.6%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Pehka, Ran Andre113:111/10/12/210121013245
7Käämer, Romet114:341/10/00/011211022224
8Engelbrecht, Hendry *532:291/30/04/9213130127610
9Karpin, Karl-Kristjan *512:391/20/00/01120001512-2
10Kuhi, Erki *428:404/61/30/06393202401115
13Sein, Joonas220:343/71/21/1202001201107
23Loik, Leemet220:402/70/10/01120114204-4
32Pehka, Ron Arnar *131:294/111/83/6202420215147
41Paloots, Karl-Gustav502:440/00/00/000000000000
43Schmalz, Eric *122:552/70/22/221331024363
KOKKU20019/453/1712/2018826141121723215945
%42.2%17.6%60%
Kohtunikud Janek Saluse, Rauno Peerandi, Toomas Kiis
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg N 09.11.2017, kell 19:05
Pealtvaajate arv 120
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 24. november
Anton Bazõlev (32)
Kadri-Ann Lass (21)
Martti Luik (29)
Sirje Metsküll Kangro (68)
Rauno Nurger (24)
Peeter Peljo (43)
Silver Suurorg (20)
Homme, 25. november
Kristjan Rinaldo (26)
Kai Vabrit Kadaja (50)
Õie Veber (66)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

EST_GB_üksikpilet