ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool
68:73
BC Kalev/Cramo
Tartu Ülikool1410222268
BC Kalev/Cramo202092473
R 20.10.2017 19:05, Tartu, TÜ sph
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *138:384/61/40/020211102401114
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
8Talts, Janar *425:584/62/51/14150020321516
10Kivi, Robin *223:210/20/40/03250002100-4
14Eelmäe, Hendrik220:591/11/40/020203125253
16Parrol, Heivo503:391/10/00/000000001021
25Cook, Steven *234:054/81/34/45052002251517
28Jürgenstein, Joonas Anton102:080/00/10/00000001000-2
33Kitsing, Kristjan520:201/13/60/03251002221112
35Engström, Carl *530:493/50/03/4527100105918
KOKKU20018/308/278/92473115431218166875
%60%29.6%88.9%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten122:581/44/73/43032002131715
7Subotic, Bojan *420:021/33/40/0123000221118
9Tass, Matthias500:000/00/00/000000000000
11van der Mars, Thomas514:150/30/00/035820002207
12Simmons, Cedric *525:445/110/00/05162201201011
13Arbet, Gregor312:510/21/41/201121001142
14Kangur, Kristjan419:571/51/32/212310002477
15Soodla, Madis400:000/00/00/000000000000
18Mirkovic, Branko *128:596/100/22/23033203251416
21Jõesaar, Janari *230:063/40/12/2213221111813
22Dorbek, Martin *225:041/40/10/031400003120
31Keedus, Erik300:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/469/2210/122113341471916187379
%39.1%40.9%83.3%
Kohtunikud Rain Peerandi, Aleksei Mohov, Janek Saluse
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg R 20.10.2017, kell 19:05
Pealtvaajate arv 600
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Janar Talts) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 24. november
Anton Bazõlev (32)
Kadri-Ann Lass (21)
Martti Luik (29)
Sirje Metsküll Kangro (68)
Rauno Nurger (24)
Peeter Peljo (43)
Silver Suurorg (20)
Homme, 25. november
Kristjan Rinaldo (26)
Kai Vabrit Kadaja (50)
Õie Veber (66)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

EST_GB_üksikpilet