ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

BC Tartu/Salva
74:49
KK Paulus
BC Tartu/Salva1623191674
KK Paulus135112049
L 06.05.2017 13:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
BC Tartu/Salva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saar, Hannes *223:062/31/40/040411024073
8Ramler, Robert *23:462/40/20/041520021044
14Oja, Siim-Oliver319:240/11/10/01011004203-2
16Tael, Peeter Toomas *522:565/140/00/075122004211010
21Loot, Kristen421:046/70/00/12461102111216
22Kriisa, Kerr *126:334/53/81/14157012121824
23Kiisk, Karl-Hendrik10:031/40/10/00110101202-3
24Kangro, Carl-Marcos17:142/51/10/060601020079
25Saaremägi, Raimond111:580/21/20/050511033031
27Aav, Sverre200:000/00/00/000000000000
40Peemot, Patrik *323:564/120/10/0821011033287
KOKKU20026/577/201/24420641661261967469
%45.6%35%50%
KK Paulus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Kersalu, Mihkel *140:005/150/82/4527151335125
16Lootus, Kaspar *432:313/91/53/45491413071220
19Henning, Romet10:001/20/00/020210010023
23Saarep, Andreas *31:252/120/03/4461012141277
26Saarts, Markkus *36:363/90/10/025700031163
28Kihu, Oliver *40:002/62/100/2426220123106
32Viira, Raul09:280/00/10/21010000010-1
KOKKU20016/533/258/162519446133157194943
%30.2%12%50%
Kohtunikud Rainis Värv, Arseni Bondarev
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg L 06.05.2017 13:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 29. mai
Harri Ausmaa (31)
Joosep Heinla (20)
Tauri Raja (39)
Priit Roosimägi (40)
Triin Teppo (32)
Veljo Vares (41)
Homme, 30. mai
Indrek Küttis (70)
Raivo Tribuntsov (51)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa