ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

EST WU18
59:99
FIN WU18
EST WU181317171259
FIN WU181924282899
EST WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Eerikson, Grete200:260/00/00/000000000000
5Vals, Marta206:461/10/01/100000010133
6Pulk, Janne *228:301/64/110/2303010125146
7Teder, Johanna Eliise *117:562/60/43/472943085576
8Pappel, Pille201:400/00/00/000000000000
9Turmann, Anella321:162/70/22/21012002216-1
11Loomägi, Berit-Annabel *230:292/60/01/220211155550
12Järve, Eliise403:120/00/00/000000000000
13Aer, Annabel318:514/70/11/1707000031910
14Reinvald, Sandra *422:191/61/12/4639220133712
15Arvola, Margot200:260/00/00/000000000000
20Oinits, Martha-Liisa *529:112/70/03/612300150472
21Mardo, Marita418:500/00/01/442602002216
KOKKU20015/465/1914/26319409922322275944
%32.6%26.3%53.8%
FIN WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Bejedi, Sara *20:315/123/64/57074103192329
4Mäenpää, Vera19:151/50/24/530342013266
5Lahtinen, Lotta-Maj *118:388/100/30/04262102311616
7Vehka-Aho, Lotta13:491/10/52/201142001146
8Salovaara, Elli15:492/31/10/021310023075
9Vaalavirta, Kia210:311/20/11/330322004335
10Kahelin, Anna *21:242/30/11/431411002256
11Hulmi, Fanny316:451/20/00/031410003023
12Lehti, Rosa13:333/50/00/0224020011610
13Arike, Elina *16:133/40/12/2448010111814
14Amzil, Latifa17:002/20/20/342601003245
15Kuisma, Nea *416:266/91/20/0011000120159
KOKKU20035/585/2414/243515501913010272299114
%60.3%20.8%58.3%
Kohtunikud Aare Halliko, Alex Talisainen, Rauno Kobin
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg R 21.07.2017 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (47)
Martin Dorbek (30)
Ib Lamp (74)
Markkus Mõttus (18)
Andre Treier (18)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (35)
Sven Arop (46)
Vjatšeslav Botškarjov (44)
Tatjana Drozdova (21)
Kalle Kollin (51)
Arnu Lippasaar (51)
Laina Mesila-Kaarmann (34)
Sulge

Ülekanded