ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST U18 M
95:67
SWE U18 M
EST U18 M2624182795
SWE U18 M2215151567
EST U18 M
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saaremäel, Sten113:011/21/20/010120013153
6Schmalz, Eric114:464/81/23/41120200221412
7Kullamäe, Kristian *116:433/50/21/2404520213713
8Erkmaa, Hugo *117:212/22/83/32022301321312
9Rosenthal, Märt220:142/41/30/0224130122710
10Kivi, Robin209:461/10/00/00002102402-1
11Raieste, Sander *321:284/61/50/23033321331113
13Tass, Matthias *523:017/110/01/266121223331524
15Herodes, Georg Simon410:362/20/00/011201001147
20Kuhi, Erki *423:533/60/10/001112011064
22Engelbrecht, Hendry514:171/30/00/021300002021
23Drell, Henri314:541/50/27/8415111024912
KOKKU20031/556/2515/212915441820512272195110
%56.4%24%71.4%
SWE U18 M
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Spreitz, Mark13:470/01/15/6202200325811
5Larsson, Ville *23:501/20/15/620220021479
6Irons, Noah08:340/00/10/020210011000
7Stümer, Olle17:383/30/10/000000005060
8Fungula, Beni *15:062/50/05/630320184796
9Ekh, Oskar08:141/50/00/00000100002-1
10Ninkingira, Jonathan22:082/33/65/64041114341817
11Palmquist, Oskar *19:380/10/01/240402031213
12Gehrke, Oliver *23:104/111/33/5505000324147
13Andarea-Ladu, Lojong13:270/00/00/042600011004
14Yemane, Alexander *319:240/30/20/01121001110-3
15Dejene, Brook15:041/10/00/030300020023
KOKKU20014/345/1524/31325379422821276756
%41.2%33.3%77.4%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg T 03.01.2017 19:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kristian Kullamäe) vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (33)
Kristo Seli (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21