ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST U18 W
34:73
SWE U18 W
EST U18 W1267934
SWE U18 W1719211673
EST U18 W
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Vaino, Eleriin *122:532/70/00/14041104314-2
6Turmann, Anella308:360/20/00/03140004100-3
7Teder, Johanna Eliise *127:312/80/11/220212034752
8Ojamaa, Hanna Leena210:360/00/10/00000000100-2
10Vähi, Victoria Ida216:062/20/02/220204072164
12Vals, Marta204:380/00/00/00000001000-1
13Pulk, Janne *229:141/100/40/01012002212-11
14Oinits, Martha-Liisa526:053/40/01/421311112278
15Loomägi, Berit-Annabel215:261/61/30/20110001135-2
20Ehala, Anna-Helena *409:540/30/00/02020101200-3
21Reinvald, Sandra *425:001/71/30/054901042152
22Mardo, Marita404:010/10/00/001100001100
KOKKU20012/502/124/11241438510128211734-8
%24%16.7%36.4%
SWE U18 W
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Elias, Patricia *19:375/60/10/0000130311109
5Hahne, Ellen315:353/70/00/222411120267
6Gunnarsson, Cornelia15:100/40/00/01231102200-3
7Boström, Felicia212:530/10/10/020210011100
9Korea-Aho, Sanna *219:303/80/01/432510020376
10Ahlqvist, Ebba214:443/51/40/000002014192
11Visscher, Stephanie *317:383/30/23/4516021404915
12Holmberg, Cecilia15:181/20/02/261700020149
13Johnson, Precious *11:410/50/11/24151003511-7
14Johnson-Sidi-Baba, Moulayna22:064/81/22/347110021321318
15Ekerstedt, Anna417:001/30/00/0505060102212
25Filen-Hammarström, Moa *418:485/70/22/34372031131220
KOKKU20028/592/1311/2037225981572517217388
%47.5%15.4%55%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg T 03.01.2017 17:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (33)
Kristo Seli (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21