ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST U16 M
99:65
SWE U16 M
EST U16 M2124272799
SWE U16 M2014121965
EST U16 M
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Peemot, Patrik318:594/70/20/040411023084
6Pehka, Ran Andre117:244/61/13/41232103151418
7Kriisa, Kerr *119:045/60/11/13035116031116
9Tammiksaar, Kristo *117:163/31/20/0202030030910
10Kitsing, Kaspar320:495/62/63/41120311141921
11Böckler, Leemet212:162/30/10/02020006124-1
12Saar, Hannes *214:120/30/01/223530021214
14Paloots, Karl-Gustav *513:545/70/10/0213001040107
15Riismaa, Joonas318:083/40/01/3314011113711
21Kokk, Kristjan312:462/20/21/211201002154
22Laandu, Martin *415:273/50/11/221320005275
23Tael, Peeter Toomas519:451/30/02/241512012148
KOKKU20037/554/1713/203312451413422242399107
%67.3%23.5%65%
SWE U16 M
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Hortlund, Elias14:070/10/10/00000000200-4
6Flykt, Melwin *18:183/50/00/01010107206-3
7Njie, Bara *123:187/110/01/22023603151522
8Dibba, Ali215:322/90/10/41121101424-7
9Hedqvist-Jallow, Aron21:164/100/00/100012010487
10Svenonius, William09:542/40/00/000000001041
11George, Denzel *227:243/90/13/4459160346916
12Axelsson, Nils21:240/10/01/43140003221-2
13Bangala, Zaba *418:413/70/01/24151017527-1
14Lorentsson, Andre11:544/40/10/201100021184
15Waldeck, Hugo *18:121/30/11/241500021233
KOKKU20029/640/57/2121133471612923246536
%45.3%0%33.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg T 03.01.2017 18:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (33)
Kristo Seli (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21