ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

TLÜ/Kalev
68:94
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev2713111768
Tartu Ülikool1630311794
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Saage, Kristo *127:510/15/110/04041001311510
4Vahter, Janis *322:152/21/22/2123110052910
7Gurjanov, Vadim400:000/00/00/000000000000
10Saks, Kaido321:580/30/20/032501102101
11Tamm, Reimo *123:545/110/21/4123000145113
12Stankevits, Ilja404:450/00/01/421300001212
13Knezevic, Stefan416:100/31/22/212301012153
14Jurtom, Martin *324:443/41/22/2101100231117
23Laur, Siim205:530/00/00/00001001100-1
30Roos, Robert304:070/20/00/20000001010-4
33Kurg, Mihkel222:091/21/40/030332021359
77Dzeletovic, Djordje *426:094/121/30/1213210013118
KOKKU20015/4010/288/17181028961923206848
%37.5%35.7%47.1%
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Thomas, Mandell *133:157/81/30/02242301411719
4Sokk, Tanel *128:391/43/50/04045003131114
5Vene, Kent-Kaarel304:450/10/01/201111000113
6Dorbek, Gert *227:110/12/52/221351033188
8Talts, Janar *418:475/70/12/34374010321219
11Konate, Maks Adam *420:022/71/21/253800024184
13Meister, Kristen207:021/11/30/001110002053
21Jõesaar, Janari319:050/12/42/4415230222811
29Milka, Dominykas516:262/30/02/2224200215613
55Jois, Venkatesha424:427/100/04/9101111020071831
KOKKU20025/4310/2314/24331548238313202394125
%58.1%43.5%58.3%
Kohtunikud Aare Halliko, Indrek Kelement, Margus Napp
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg L 15.04.2017, kell 17:00
Pealtvaajate arv 130
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded