ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Rakvere Tarvas/Palmse Metall
67:91
Tartu Ülikool
Rakvere Tarvas/Palmse Metall1717181567
Tartu Ülikool2613302291
R 03.03.2017 19:00, Rakvere Spordihall
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Paiste, Mario *234:593/51/40/050542084194
5Post, Siim-Markus130:396/101/62/24152302461718
8Saaremäel, Sten *126:100/41/12/21010002325-1
9Shumanov, Madis511:181/11/10/001100002054
10Peil, Tõnis *324:193/81/30/0437140343910
12Ehte, Allan210:171/20/02/203300012144
13Lille, Randel-Rainer211:110/00/00/000011020000
15Tammiksaar, Kristo *104:570/00/10/000001000000
15Talu, Ander200:000/00/00/000000000000
16Mets, Lauri308:030/20/00/00000000000-2
20Lips, Karl-Johan *331:554/153/81/183112000451816
32Kõiva, Sander506:060/00/00/011200001001
KOKKU20018/478/247/7231235101101824186754
%38.3%33.3%100%
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Thomas, Mandell *131:314/74/73/44375503222330
4Sokk, Tanel100:000/00/00/000000000000
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert216:361/10/00/010120011023
7Kriisa, Kerr120:300/12/61/230340012277
8Talts, Janar400:000/00/00/000000000000
9Rosenthal, Märt211:540/10/22/221300020121
11Konate, Maks Adam *428:349/110/12/373100107442020
13Meister, Kristen *221:570/32/22/211220002289
21Jõesaar, Janari *330:322/41/35/61014022151216
29Milka, Dominykas507:481/20/00/010100011222
55Jois, Venkatesha *430:346/110/13/68193311551521
KOKKU20023/419/2218/2528937209318182391109
%56.1%40.9%72%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Madis Allik, Toomas Nõmmiste
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg R 03.03.2017, kell 19:00
Pealtvaajate arv 250
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 23. juuni
Kristo Aab (32)
Rein Kaljula (75)
Urmas Lepik (67)
Guido Park (54)
Ivo Van Tamm (21)
Homme, 24. juuni
Jaanika Karp (26)
Janett Perv (26)
Peep Pitk (33)
Mikk Põdra (33)

Ülekanded