ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TTÜ KK
92:86
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
TTÜ KK2621123392
Rakvere Tarvas/Palmse Metall2611262386
L 04.02.2017 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TTÜ KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Akenpärg, Kiur *235:105/62/84/52131102122016
7Pajumets, Ivalo214:190/10/10/00001002510-7
8Puur, Risto103:150/00/00/000000000000
9Viilup, Sander *232:530/02/44/46063000321016
10Kaaberma, Aleksander400:000/00/00/000000000000
12Koort, Rain419:360/34/54/43360101331618
22Kuimet, Reni Alvin302:290/01/20/000000002030
33Vujovic, Nikola *525:176/71/14/62241203351922
41Olmre, Sten *234:113/41/72/27075001541114
52Järveläinen, Joonas *332:505/111/50/1112132102241318
KOKKU20019/3212/3318/223394213501124219297
%59.4%36.4%81.8%
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Paiste, Mario *238:393/72/35/76174202491726
5Post, Siim-Markus *136:565/122/47/97072002372323
6Metsalu, Oliver *337:416/130/51/2415002242133
7Kaasik, Erik200:000/00/00/000000000000
8Saaremäel, Sten121:171/30/20/01121001302-3
9Shumanov, Madis502:091/10/00/001100000023
10Peil, Tõnis *430:304/71/24/747113201431522
12Lips, Karl-Johan *432:482/82/64/42353211431413
13Kello, Karl-Gustav200:000/00/00/000000000000
15Talu, Ander400:000/00/00/000000000000
32Baker, Justin500:000/00/00/000000000000
KOKKU20022/517/2221/292915441363922248687
%43.1%31.8%72.4%
Kohtunikud Tanel Suslov, Ranno Konks, Jegor Mitrofanski
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg L 04.02.2017 17:00
Pealtvaajate arv 150
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 2 (Joonas Järveläinen, Sten Olmre) vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10