ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

BC Valga-Valka/Maks&Moorits
87:103
TLÜ/Kalev
BC Valga-Valka/Maks&Moorits1924202487
TLÜ/Kalev25312720103
T 10.01.2017 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Lindmets, Renato *528:187/100/05/83251001341919
7Kriisa, Valmo101:470/00/00/01010001100-1
8Kanbergs, Kristaps220:221/22/50/000002012083
10Peterson, Robert313:470/10/20/01231000400-3
11Silavs, Sandis *126:441/10/30/020260015223
13Zvigurs, Ivars332:367/101/410/161031360414112744
15Veski, Viljar500:000/00/00/000000000000
24Strupovics, Reinis *237:404/112/73/3314120646178
40Raadik, Rain *507:240/20/00/00001011100-2
55Bricis, Arturs *231:223/32/82/43253104341412
KOKKU20023/407/2920/3127134019551627278783
%57.5%24.1%64.5%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *129:011/20/47/7202820235916
4Vahter, Janis *414:332/30/01/230301005254
7Gurjanov, Vadim402:020/10/10/00000001100-4
10Saks, Kaido324:571/32/50/0314210000810
11Tamm, Reimo *130:116/90/03/66173201471523
12Stankevits, Ilja500:000/00/00/000000000000
14Jurtom, Martin *320:493/40/10/021310115164
15Talumaa, Tiit321:563/31/30/0426300240910
30Roos, Robert201:380/00/00/000000000000
33Kurg, Mihkel325:322/33/62/22021102111513
34Merimaa, Marcus201:150/00/00/00000001100-2
77Dzeletovic, Djordje *428:0614/200/48/115382003393636
KOKKU20032/486/2421/283012422071142725103110
%66.7%25%75%
Kohtunikud Mart Uuehendrik, Ivo Kitsing, Alex Talisainen
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg T 10.01.2017 19:00
Pealtvaajate arv 150
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mariel Gregor (41)
Mihkel Kirves (25)
Rene Rooneem (31)
Raigo Sooär (37)
Viktor Viktorov (69)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (41)
Tanel Pastarus (41)
Ester Sädemets-Johanson (69)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Kalev/Cramo - Strasbourg