ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

BC Kalev/Cramo
85:75
Tartu Ülikool
BC Kalev/Cramo1922251985
Tartu Ülikool1627191375
L 07.01.2017 17:00, Tallinn, Saku Suurhall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten-Timmu *123:070/13/40/0202410041911
6Veideman, Rain224:303/62/41/22244001421312
9Tass, Matthias403:080/00/00/01010000200-1
12Simmons, Cedric *527:414/60/03/57292033161123
13Arbet, Gregor *333:450/22/90/02022111306-1
21Dorbek, Martin105:201/10/00/000000000022
22Harper, Demonte *233:216/101/57/84042214472221
23Tollefsen, Mark *416:041/22/20/0101100012810
31Keedus, Erik320:450/13/72/23142000211111
32Gladness, Mickell512:191/10/01/111200011235
KOKKU20016/3013/3114/182362917451022218593
%53.3%41.9%77.8%
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Thomas, Mandell126:382/110/00/051611131141
4Sokk, Tanel *132:464/60/14/52134001351216
5Vene, Kent-Kaarel309:191/20/00/000001002020
6Dorbek, Gert *230:231/42/62/2213100022107
8Talts, Janar *424:574/91/30/05384102311113
9Rosenthal, Märt201:330/10/10/00000000000-2
13Meister, Kristen200:000/00/00/000000000000
21Jõesaar, Janari *329:345/80/25/84262101281521
29Milka, Dominykas519:073/41/11/24261001421012
55Jois, Venkatesha *425:435/120/01/23472001431110
KOKKU20025/574/1413/192514391541921227578
%43.9%28.6%68.4%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mart Uuehendrik, Aleksei Mohov
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg L 07.01.2017, kell 17:00
Pealtvaajate arv 800
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Demonte Harper) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (19)
Toivo Ratassepp (63)
Heiki Rits (47)
Tõnis Siir (56)
Esko Tõnisson (33)
Risto Uustal (28)
Egert Väinaste (35)

Ülekanded