ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Eesti
66:71
Saksamaa
Eesti1014261666
Saksamaa1916171971
E 08.08.2016 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
Eesti
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Veideman, Rain225:212/42/23/42025303241319
5Laane, Rait-Riivo109:050/20/15/610100000355
6Puidet, Jaan208:330/10/12/220200001122
7Sokk, Sten *126:570/21/44/4202520248713
8Paasoja, Martin211:320/01/20/011210002134
10Keedus, Erik *324:491/21/30/001111105455
15Raadik, Toomas400:000/00/00/000000000000
21Dorbek, Martin206:401/10/00/010100011122
22Kurbas, Tanel *319:030/32/42/240400011287
23Kajupank, Indrek *422:432/31/50/030300105172
24Kitsing, Kristjan415:173/40/11/320210025271
40Raadik, Rain507:421/20/00/010100001021
51Hallik, Reinar *422:181/11/90/021320213151
52Järveläinen, Joonas300:000/00/00/000000000000
KOKKU20011/259/3217/212272915641030286662
%44%28.1%81%
Saksamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Mason, Makai100:000/00/00/000000000000
3Vargas, Akeem207:380/10/10/020212011001
4Lo, Maodo *118:442/40/43/430331033475
5Giffey, Niels *215:591/10/34/410100013363
7King, Alex401:000/00/10/001100000000
10Theis, Daniel *413:421/10/11/211220024433
11Pleiss, Tibor *526:455/81/24/4123151100231731
12Benzing, Robin320:132/21/31/231401021188
13Doreth, Bastian122:370/00/22/220240023223
16Amaize, Robin200:000/00/00/000000000000
21Zipser, Paul *226:470/30/32/341521011324
22Barthel, Danilo419:393/30/04/64150000251016
32Thiemann, Johannes300:000/00/00/000000000000
33Heckmann, Patrick313:531/50/00/10001001522-6
77Voigtmann, Johannes513:033/52/22/21120001321412
KOKKU20018/334/2223/3033154814601428297180
%54.5%18.2%76.7%
Kohtunikud Rain Peerandi, Mart Uuehendrik, Mihkel Männiste
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg E 08.08.2016 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10