ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

LAT WU14
67:60
FIN WU14
LAT WU141516261067
FIN WU141416151560
LAT WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Altrofa, Vika *26:044/70/04/43692041421221
5Maurina, Paula09:552/40/10/000000001040
6Kulackovska, Kristiana *23:112/80/10/4561115064242
7Smilga, Katrina06:010/00/00/01010001100-1
8Gerke, Asnate31:473/80/22/85813162225818
9Gerke, Madlena *16:203/60/60/03030403516-3
10Bulane, Elizabete *20:401/60/10/010154071220
11Liepa, Anda13:022/22/40/11120201121011
12Kreslina, Lota-Greta *29:281/91/20/00114205215-3
13Zeidaka, Ance19:204/71/23/62023203241413
14Zambrane, Laura04:121/10/00/000010001022
15Sneidere, Evelina00:000/00/00/000000000000
KOKKU20023/584/199/23232548172563124196760
%39.7%21.1%39.1%
FIN WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Ollilainen, Kati *20:323/51/10/001160084193
4Valtonen, Emmi08:450/20/01/200001100111
5Ruokolainen, Sade12:131/10/12/221312021248
7Sutinen, Ilona *22:140/20/31/21010201311-5
8Mannila, Annika12:481/40/10/01010204112-3
9Rauhansalo, Aada13:051/20/10/040400021021
10Pölkki, Sonja *16:541/40/02/230320030144
11Marttinen, Tuulia09:432/20/01/200002050253
12Seppälä, Teresa11:360/10/00/010110000001
13Nevasalo, Ella20:021/30/05/952701052779
14Väisänen, Laura *21:462/60/05/843703065596
15Sarajärvi, Maiju *30:228/130/00/383110034231619
KOKKU20020/451/717/30331447101344019246047
%44.4%14.3%56.7%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg L 18.06.2016 13:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Maiju Sarajärvi)
Sünnipäevad
Täna, 14. detsember
Rene Kundla (44)
Silver Kuuba (45)
Mari Vaikmaa (76)
Homme, 15. detsember
Laura-Marleen Reissar (22)
Anastasija Vetkina (34)
Sulge

Ülekanded