ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

EST WU14
70:65
FIN WU14
EST WU14251791970
FIN WU142115121765
EST WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kisseljova, Viktoria113:152/50/20/031401023140
6Sutt, Elena224:081/10/01/4314270202313
7Okuneva, Ivetta216:372/71/26/9303130626139
8Ojala, Triinu *326:043/50/21/210101013171
9Grünmann, Maarja *310:101/30/10/020211020021
10Sepp, Marie Anette108:431/21/10/010111023153
11Kass, Helerin413:020/20/01/20001301511-3
12Asi, Anna Gret *130:256/110/39/114268608382128
13Svilberg, Helena Stina308:550/00/00/00000304310-3
16Vaikma, Triinu-Liis *20:285/100/10/3404020052104
17Adler, Anete Elisabeth504:510/10/00/00000000000-1
18Lepmets, Belinda *223:221/10/12/653801062545
KOKKU20022/482/1320/3729938142903429287057
%45.8%15.4%54.1%
FIN WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Ollilainen, Kati *23:202/50/11/510125082651
4Ruokolainen, Sade17:174/60/24/6415040723129
5Rentto, Susanna12:592/50/01/242603025154
7Sutinen, Ilona *23:092/40/01/230331022156
8Kanerva, Sini *14:041/40/01/30220106233-4
9Mannila, Annika13:171/20/10/11120000312-1
10Hakala, Sara10:010/10/00/02130002100-1
11Seppälä, Teresa15:493/40/01/220201040175
12Kohl, Olivia11:031/30/02/210100022140
13Nevasalo, Ella15:540/30/00/024600103102
14Väisänen, Laura *19:081/60/03/6641022063456
15Sarajärvi, Maiju *23:595/60/57/982100118371717
KOKKU20022/490/921/3838175571824828296544
%44.9%0%55.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg R 17.06.2016 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 14. detsember
Rene Kundla (44)
Silver Kuuba (45)
Mari Vaikmaa (76)
Homme, 15. detsember
Laura-Marleen Reissar (22)
Anastasija Vetkina (34)
Sulge

Ülekanded