ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

EST MU14
98:45
FIN MU14
EST MU142728232098
FIN MU1471381745
EST MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Kasemets, Kristen216:543/40/00/1213112103613
9Ilver, Markus *317:553/51/54/41012202121311
10Kirsipuu, Johannes *121:485/62/83/34267601521927
11Aav, Sverre *215:263/60/20/011213012367
12Paade, Kristjan212:031/11/10/000000011053
13Küttis, Ralf12:204/90/00/101101002183
14Heinla, Joosep *320:452/61/31/2437321122813
15Raiend, Illimar417:471/80/02/252712001147
17Ruubel, Markus217:123/80/00/024600010167
18Suurorg, Kasper117:451/61/20/012301101154
19Vändra, Aleks-Sander13:052/40/21/121301011154
21Riismaa, Joonas *317:005/60/03/54150613331319
KOKKU20033/696/2314/192823511525512192098118
%47.8%26.1%73.7%
FIN MU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Lehtonen, Eemeli *21:060/10/20/00001003230-4
4Koivunen, Kalle14:551/30/00/00110004412-6
5Hänninen, Lauri18:313/50/11/230311060173
7Hynönen, Lauri *24:132/50/11/140430052354
9Lindberg, Sebastian *19:440/11/20/040401042030
10Korhonen, Saku08:463/50/00/031400020167
11Koponen, Kalle15:291/20/13/6516111124510
12Botti, Jose20:560/50/00/061711011103
13Kiviranta, Arttu *08:551/40/00/00110102102-2
14Eräkangas, Elmo *20:514/70/01/322411171295
15Jalamo, Jon11:451/20/01/200000103231
20Pihlström, Robin14:491/50/01/21120104213-4
KOKKU20017/451/78/163410448733920194517
%37.8%14.3%50%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg R 17.06.2016 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)