ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Eesti
102:49
Albaania
Eesti39191925102
Albaania129151349
R 26.08.2016 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
Eesti
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Veideman, Rain *215:273/51/21/21122000131013
5Laane, Rait-Riivo *121:481/10/34/400040012367
6Puidet, Jaan216:513/30/13/4202000102911
7Sokk, Sten111:291/10/20/000041000025
10Keedus, Erik *310:451/20/00/000021002123
15Raadik, Toomas415:202/40/01/1224210022510
21Dorbek, Martin219:243/30/10/2314410121612
22Kurbas, Tanel *317:162/20/21/1505320202513
23Kajupank, Indrek418:392/33/50/03253001351319
24Kitsing, Kristjan *414:301/21/43/401110004284
40Raadik, Rain515:371/10/00/040411144223
51Hallik, Reinar422:540/010/134/46062102423436
KOKKU20020/2715/3317/222810382881122425102136
%74.1%45.5%77.3%
Albaania
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Vogli, Red *209:330/00/10/00000002200-5
6Taflaj, Celis318:211/30/00/000011002222
7Gjonaj, Algert313:250/10/11/210100001110
9Jani, Mired *112:181/20/10/00000003202-5
10Dusha, Elvisi *116:151/40/00/01011003302-5
11Lasku, Genti216:294/40/11/310110013399
12Gjyzeli, Abdel408:532/20/00/010101002044
13Topalli, Adriano218:050/30/03/41010002223-1
14Hysenagolli, Endrit *530:221/60/08/1474111003481018
15Shima, Gerti *427:201/20/45/8415220227714
16Kola, Aldor209:400/32/30/001100021060
17Shestani, Robert119:191/20/11/231401012134
24Faslija, Herion500:000/00/00/000000000000
KOKKU20012/322/1219/33198276501926244935
%37.5%16.7%57.6%
Kohtunikud Madis Allik, Jegor Mitrofanski, Indrek Kelement
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg R 26.08.2016 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers