ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ukraina
84:67
Iisrael
Ukraina2413222584
Iisrael1820151467
R 26.08.2016 16:30, Tallinn, Saku Suurhall
Ukraina
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Koniev, Volodymyr319:091/51/10/012311121256
5Bobrov, Vyacheslav *322:545/90/01/274112002311116
7Lukashov, Denys *122:460/13/30/06171000131922
8Fesenko, Kyrylo *507:591/20/00/022411022326
9Lypovyy, Oleksandr *323:520/01/60/11012002003-1
11Mishula, Olexandr213:191/30/41/210121001232
12Ryabchuk, Oleksandr *123:400/04/73/45050203221516
13Gliebov, Dmytro309:530/01/22/200011011155
15Artamonov, Klym117:140/01/20/010111011033
20Korniyenko, Maxym408:110/40/00/012310100001
22Kravtsov, Viacheslav521:296/90/03/84261003171522
23Pustovyi, Artem509:345/50/03/62240102141319
KOKKU20019/3811/2513/25341751228220162384117
%50%44%52%
Iisrael
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Mashour, Karam00:000/00/00/000000000000
5Koulechov, Egor *13:271/20/00/010100000123
6Segev, Itay *27:453/50/01/4415100113712
7Sharon, Naor *23:572/71/20/041530022378
8Simhon, Amit *16:300/22/40/01011001406-1
9Ziv, Iftah04:100/00/00/00000100310-1
10Timor, Bar *26:015/72/62/30004105031815
11Ariel, Adam19:041/11/30/000020002154
12Menco, Rafael08:320/21/10/000011001032
13Altit, Ben00:000/00/00/000000000000
14Blayzer, Oz25:242/51/30/0516050212712
15Ginat, Tomer11:522/20/10/121301012044
18Rothbart, Boris *12:312/90/00/03030011404-4
20Zalmanson, Idan10:471/40/02/231412013246
23Koperberg, Daniel00:000/00/00/000000000000
KOKKU20019/468/205/1024832131111423166760
%41.3%40%50%
Kohtunikud Rain Peerandi, Mihkel Männiste, Ranno Konks
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg R 26.08.2016 16:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Dmytro Gliebov) vs 2 (Iftah Ziv)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 15. august
Katrin Aava (59)
Kristofer Kajari (19)
Margus Parve (57)
Toomas Raadik (32)
Margus Teelahk (52)
Homme, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers