ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Iisrael
76:69
Eesti
Iisrael1420212176
Eesti2413161669
N 25.08.2016 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
Iisrael
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Mashour, Karam00:000/00/00/000000000000
5Koulechov, Egor *08:480/10/10/021300010000
6Segev, Itay *23:236/130/01/22570300231316
7Sharon, Naor28:412/61/24/43252204151115
8Simhon, Amit *18:481/51/31/20001101416-3
9Ziv, Iftah19:220/30/24/411211121243
10Timor, Bar *08:211/20/00/00001001412-2
11Ariel, Adam15:220/01/10/000000003030
12Menco, Rafael21:191/30/22/220253122249
14Blayzer, Oz26:552/61/36/74262300151321
15Ginat, Tomer15:593/50/03/431400013399
18Rothbart, Boris *07:043/30/01/2213100123710
20Zalmanson, Idan05:581/10/02/210110001348
23Koperberg, Daniel00:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/484/1424/29211536141321324287686
%41.7%28.6%82.8%
Eesti
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Veideman, Rain *236:036/111/41/44042212261616
5Laane, Rait-Riivo107:410/00/10/02020001400-4
6Puidet, Jaan201:280/00/00/010110000002
7Sokk, Sten *131:511/31/42/2202720525711
10Keedus, Erik *319:030/22/60/022412125162
15Raadik, Toomas400:000/00/00/000000000000
21Dorbek, Martin226:233/60/02/223511013189
22Kurbas, Tanel324:085/72/22/24150101221821
23Kajupank, Indrek *411:480/10/02/21010000522-1
24Kitsing, Kristjan *429:361/31/14/421320081497
40Raadik, Rain511:591/10/01/63031002533-2
51Hallik, Reinar400:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/347/1814/2226123815822229246961
%50%38.9%63.6%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Jegor Mitrofanski, Aleksei Mohov
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg N 25.08.2016 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Adam Ariel) vs 1 (Rain Raadik)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 1. detsember
Ants Järv (38)
Rein Kaasik (80)
Ott Lumi (43)
Marko Pern (43)
Ivo Saksakulm (55)
Sulge

Ülekanded