ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Eesti
55:72
Ukraina
Eesti1613131355
Ukraina1626121872
K 24.08.2016 19:00, Tallinn, Saku Suurhall
Eesti
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Veideman, Rain *223:536/91/31/15052000321617
5Laane, Rait-Riivo117:381/30/13/420201024352
6Puidet, Jaan206:480/10/11/211200010111
7Sokk, Sten *121:161/30/40/011222014320
10Keedus, Erik323:493/30/20/301101022365
15Raadik, Toomas402:420/00/00/00000000100-1
21Dorbek, Martin204:520/00/00/000000010100
22Kurbas, Tanel *333:094/101/20/0011000111114
23Kajupank, Indrek *424:241/50/10/023512032020
24Kitsing, Kristjan415:531/50/22/221330020446
40Raadik, Rain514:083/50/02/4235001042810
51Hallik, Reinar *411:280/20/40/02022000210-3
KOKKU20020/462/209/1618173510611323215541
%43.5%10%56.3%
Ukraina
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Koniev, Volodymyr *321:310/40/10/041500001100
5Bobrov, Vyacheslav318:344/50/02/25271211111019
7Lukashov, Denys *118:350/33/30/020210035293
8Fesenko, Kyrylo516:032/40/04/4202010125811
9Lypovyy, Oleksandr316:370/21/20/021312023031
11Mishula, Olexandr221:531/13/60/0101010312118
12Ryabchuk, Oleksandr *117:280/00/20/01012002300-4
13Gliebov, Dmytro308:312/30/00/100000000043
15Artamonov, Klym115:250/00/32/200030031321
20Korniyenko, Maxym *422:152/41/13/382101303121020
22Kravtsov, Viacheslav *514:204/60/05/82351001151320
23Pustovyi, Artem508:481/10/00/010100113020
KOKKU20016/338/1816/2030124210922022217282
%48.5%44.4%80%
Kohtunikud Rain Peerandi, Ranno Konks, Aleksei Mohov
Võistluspaik Tallinn, Saku Suurhall
Aeg K 24.08.2016 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Homme, 3. juuli
Raivo Irve (64)
Joosep Kivimäe (34)
Lauri Maripuu (50)
Erkki Raidma (57)
Aivar Saska (55)
Sulge

Ülekanded