ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST WU18
30:52
SWE WU18
EST WU1811104530
SWE WU181510101752
K 13.07.2016 10:00, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Viirmaa, Ege-Ly *124:230/50/02/21011112442-1
5Tael, Sandra *332:497/110/03/56170205141720
6Aer, Annabel *325:501/40/01/443712153437
7Kasemägi, Anette414:560/20/00/00000002010-3
10Neimark, Ludmila101:120/00/00/00000001000-1
11Adelbert, Mariann *424:100/50/10/04041000210-2
12Kliimson, Siiri517:461/40/00/41450005322-2
14Kaadu, Astrid-Mai001:120/10/00/00000000000-1
15Kosareva, Sofia216:262/80/00/01120203004-1
22Reinvald, Sandra *423:081/40/00/02130002102-1
55Ignatjeva, Polina318:080/00/00/010101010001
KOKKU20012/440/16/152513383822914163016
%27.3%0%40%
SWE WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Bittar, Crystel19:041/61/20/012323032254
6Anäs, Emelie14:180/30/00/00000000000-3
7Hjern, Lovisa *322:002/50/30/020236033043
8Boström, Felicia *219:043/70/10/012311004062
9Arvidsson, Clara12:531/21/10/001100000055
10Gyberg-Engdahl, Rakel *16:291/40/21/231400011131
11Salén, Matilda219:521/30/02/413400030346
12Uhrström, Caisa *18:501/71/42/231401122272
13Sörensen, Pernilla318:302/30/12/222410002269
14Stocklassa, Emilia *425:025/70/02/45051242121221
15Ekerstedt, Anna413:580/00/00/031402111207
KOKKU20017/473/149/1426184481561716145257
%36.2%21.4%64.3%
Kohtunikud Aivar Palu, Hendrik Laas
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg K 13.07.2016 10:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers