ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST WU18
40:75
SWE WU18
EST WU18118111040
SWE WU18249231975
T 12.07.2016 16:00, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Tael, Sandra *329:566/90/12/62020304161416
6Aer, Annabel300:000/00/00/000000000000
7Kasemägi, Anette414:550/21/10/030310011033
10Neimark, Ludmila109:110/00/00/01010004100-4
11Adelbert, Mariann *427:513/140/00/122420122260
12Kliimson, Siiri *514:531/60/01/222410230133
14Kaadu, Astrid-Mai002:270/00/00/020200010001
15Kosareva, Sofia226:573/60/13/4101150324911
22Reinvald, Sandra422:211/40/00/063900022125
33Viirmaa, Ege-Ly *131:120/10/00/03031107230-2
55Ignatjeva, Polina *320:170/20/03/610100022533
KOKKU20014/441/39/192811396933013224036
%31.8%33.3%47.4%
SWE WU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Lundquist, Klara *216:312/32/42/21012803231218
6Nilsson, Linnea117:253/41/60/000010000094
7Hjern, Lovisa320:102/100/01/202215033352
8Boström, Felicia *219:511/11/40/00003103405-1
9Arvidsson, Clara16:410/01/20/030301001237
10Gyberg-Engdahl, Rakel *18:491/20/16/6606110234813
11Salén, Matilda215:210/20/10/041532031003
12Uhrström, Caisa *16:501/33/60/0000120131116
13Sörensen, Pernilla314:384/100/10/034702011088
14Stocklassa, Emilia *422:377/90/00/055102130101427
15Ekerstedt, Anna410:270/00/00/00000000300-3
22Dahl, Anna510:400/20/00/011201000001
KOKKU20021/468/259/10261541142431722137585
%45.7%32%90%
Kohtunikud Aivar Palu, Hendrik Laas
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg T 12.07.2016 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers