ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST WU16
61:67
SWE WU16
EST WU16228171461
SWE WU161612211867
L 23.07.2016 10:00, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vähi, Victoria Ida226:520/51/11/440422020345
5Kals, Kadi216:550/21/12/2325010124510
6Pulk, Janne200:000/00/00/000000000000
7Teder, Johanna Eliise *124:400/01/27/8202140954105
8Matsina, Mailian Elisabeth314:240/10/13/401100001232
9Prede, Valeria *120:230/10/00/011230032201
10Turmann, Anella315:460/32/20/030310221066
11Loomägi, Berit-Annabel *225:413/72/43/45054102551516
12Oinits, Martha-Liisa510:140/00/00/00000312300-1
13Ehala, Anna-Helena411:060/20/00/01120002200-4
14Järve, Eliise *412:562/31/10/001110032073
15Ojamaa, Hanna Leena *221:032/62/41/32242100221110
KOKKU2007/3010/1617/2524933141232625226153
%23.3%62.5%68%
SWE WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Dourva, Felicia16:260/00/02/212321010128
6Taylor, Vanessa *06:080/00/02/200001001123
7Sjökvist, Ebba20:370/40/13/412321032230
8Persson, Sofia *19:301/44/72/24372203521615
9Ahlberg, Mathilda07:430/00/20/00000001100-4
10Johnson, Moulayna *28:155/160/24/8111123502281421
11Bouchta, Nora23:565/130/02/4123110122126
12Lundqvist, Sara17:140/11/40/050523011037
13Holmberg, Cecilia12:560/20/02/221300113222
14Johnson, Precius11:361/50/00/234702021123
15Olsson, Frida *14:493/80/02/625701003488
22Elias, Patricia *20:501/50/01/220231031232
KOKKU20016/585/1620/34233659151811922256771
%27.6%31.3%58.8%
Kohtunikud Alex Talisainen, Arseni Bondarev
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg L 23.07.2016 10:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10