ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST WU16
61:53
SWE WU16
EST WU16131821961
SWE WU16219121153
R 22.07.2016 16:00, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vähi, Victoria Ida230:444/50/04/55052001041220
5Kals, Kadi211:062/31/11/220200003186
6Pulk, Janne *232:411/23/93/31122203161415
7Teder, Johanna Eliise *128:391/31/24/7202210036911
8Matsina, Mailian Elisabeth300:400/00/10/00000000000-1
9Järve, Eliise400:510/00/00/00000001000-1
10Turmann, Anella318:570/20/20/01012113200-4
11Loomägi, Berit-Annabel *219:320/40/13/43031114533-3
12Oinits, Martha-Liisa502:240/10/00/00000001000-2
13Ehala, Anna-Helena *426:044/70/00/0718120233814
14Prede, Valeria107:520/00/10/001111010203
15Ojamaa, Hanna Leena *220:301/61/22/223520213177
KOKKU20013/336/1917/232773413841820266165
%39.4%31.6%73.9%
SWE WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Dourva, Felicia17:310/00/01/222410022213
6Taylor, Vanessa *15:052/60/12/300024021265
7Sjökvist, Ebba21:394/90/00/233600011287
8Persson, Sofia14:241/51/52/431420001375
9Ahlberg, Mathilda *18:270/21/30/00330002103-1
10Södersten, Jenny11:091/40/01/112300003131
11Aström, Klara *11:480/20/11/214500022210
12Lundqvist, Sara12:420/10/00/040401023100
13Holmberg, Cecilia21:562/50/02/242600033164
14Bouchta, Nora17:032/100/01/2551011043354
15Olsson, Frida *15:473/90/00/22350001416-1
22Elias, Patricia *22:293/50/11/221301142274
KOKKU20018/582/1111/223129606712426205331
%31%18.2%50%
Kohtunikud Alex Talisainen, Arseni Bondarev
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg R 22.07.2016 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Anella Turmann) vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10