ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU18
85:83
SWE MU18
EST MU181322252585
SWE MU182812172683
K 13.07.2016 11:45, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST MU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saaremäel, Sten116:003/40/03/4202530124919
5Pehka, Ron *123:551/21/20/010131012358
6Rosenthal, Märt *224:581/31/20/020202023253
7Kullamäe, Kristian *127:246/114/55/72133202452930
8Ruut, Marek207:420/00/00/020210001002
9Tass, Matthias *530:037/180/08/828101245162228
10Kivi, Robin214:260/21/10/010130022233
11Lüüs, Karl-Joosep *319:370/10/01/220202003112
12Sirkel, Jaanis403:000/00/00/010100010000
13Talu, Ander410:343/30/10/010100000066
14Siimon, Riivo307:141/10/00/000010001022
21Sein, Joonas200:000/00/00/000000000000
22Engelbrecht, Hendry504:530/10/00/00000000100-2
25Parve, Martin Otto510:141/20/01/210100000134
KOKKU20023/487/1118/23199281712416202485105
%47.9%63.6%78.3%
SWE MU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Arvidsson, Jonathan119:512/61/31/2123220113810
5Lemetti, Felix *124:141/41/50/024621021458
6Dibba, Ebrima *216:061/40/01/21011103423-2
7Harun, Sami115:143/31/20/000000002096
8Höök, David215:362/32/30/0011100220106
9Lundqvist, Olle *221:073/51/28/102246201371729
10Holm, Oskar305:360/21/20/011200000032
11Zekovic, Alan14:021/40/10/00110003102-5
12Cigola, Uros08:281/20/11/231411131236
13Johansson, Daniel *19:463/51/10/0448201221915
14Edwerdsson, Felix22:062/52/30/0011100140103
15Tedesjö, Edvin *517:541/70/02/234711013144
KOKKU20020/5010/2313/1820254517821924208382
%40%43.5%72.2%
Kohtunikud Hendrik Laas, Aivar Palu
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg K 13.07.2016 11:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers