ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU18
70:61
SWE MU18
EST MU183213121370
SWE MU181416181361
T 12.07.2016 18:00, Kilingi-Nõmme Spordihoone
EST MU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saaremäel, Sten111:561/30/03/410102031355
5Pehka, Ron *128:041/73/41/2224311421129
6Rosenthal, Märt *227:583/62/40/08193205221216
7Kullamäe, Kristian *125:354/102/31/1134020240158
8Ruut, Marek205:120/00/00/000000000000
9Tass, Matthias *528:014/60/04/43033013431213
10Kivi, Robin218:363/30/21/102210021277
11Lüüs, Karl-Joosep *319:151/10/00/051601111129
12Sirkel, Jaanis412:471/20/00/231400001226
13Talu, Ander400:000/00/00/000000000000
14Siimon, Riivo306:380/00/01/210101000114
21Sein, Joonas205:530/10/00/01010002110-2
22Engelbrecht, Hendry500:000/00/00/000000000000
25Parve, Martin Otto510:051/10/00/002200120023
KOKKU20019/407/1311/1626133910942617167078
%47.5%53.8%68.8%
SWE MU18
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Arvidsson, Jonathan122:516/130/04/43361311131621
5Lemetti, Felix *120:300/30/00/01122004110-3
6Harun, Sami *115:310/21/20/00001003113-2
7Karras, Alexander210:411/30/20/001102001020
8Höök, David212:151/20/30/00110001312-4
9Lundqvist, Olle *226:463/54/41/23142121251928
10Holm, Oskar307:390/01/12/201110000158
11Zekovic, Alan19:152/81/20/020222031173
12Cigola, Uros14:250/10/00/020211222304
13Angelin-Frantzvaag, Peder09:500/00/01/220210011113
14Johansson, Daniel *14:002/60/10/014500012041
15Tedesjö, Edvin *526:171/30/20/011213022020
KOKKU20016/467/178/10161531121251917176159
%34.8%41.2%80%
Kohtunikud Hendrik Laas, Aivar Palu
Võistluspaik Kilingi-Nõmme Spordihoone
Aeg T 12.07.2016 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers