ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU20
57:65
SWE MU20
EST MU20726121257
SWE MU20206201965
EST MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Pajumets, Ivalo218:030/30/01/423511003416
5Post, Siim-Markus *125:003/50/23/711222032399
6Viilup, Sander *223:170/10/12/210121011325
7Käbin, Norman124:062/51/21/2022220101810
8Kirves, Mihkel *414:172/31/12/2213021035916
9Hermet, Kregor *421:112/80/21/22241002425-2
10Lips, Karl-Johan315:131/30/21/11120003313-4
11Jurkatamm, Taavi *325:311/53/42/33140202031315
12Jürjens, Karl Robin404:490/11/20/010100000032
14Soodla, Madis516:471/20/02/341520012249
15Parrol, Heivo502:020/10/00/00000001100-3
21Jurno, Silver200:000/00/00/000000000000
23Tamm, Ivo Van409:440/10/10/00000000000-2
KOKKU20012/386/1715/26231437101011419245761
%31.6%35.3%57.7%
SWE MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Svensson, Joel004:120/00/00/00000102100-2
5Drammeh, Sheriff *125:193/63/70/0303200753154
6Johansson, Erik *228:170/05/102/33030101221715
7Brändmark, John *322:431/41/31/2224231122610
8Sjölin, Henrik126:252/41/30/010161043074
9Berkelund, Samuel *413:490/10/10/02240000410-1
10Von-Uthmann, Andreas318:552/21/40/020211101078
11Swanström, Ludvig007:161/20/10/010101010223
12Kobylak-Berglund, Anton313:040/01/40/001111102133
13Andersson, Denzel *13:333/40/00/123500023267
14Sjöberg, Tobias404:250/00/00/011200011202
15Birgander, Simon422:020/30/02/46410003013214
KOKKU20012/2612/335/1026164212962125186567
%46.2%36.4%50%
Kohtunikud Aleksei Mohov, Alex Talisainen
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg P 10.07.2016 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers