ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU20
60:61
GEO MU20
EST MU20161891760
GEO MU20148182161
N 07.07.2016 11:00, Paide E-Piim Spordihall
EST MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Post, Siim-Markus *126:362/51/33/42245301321015
6Viilup, Sander *219:502/20/22/210115004269
7Käbin, Norman124:320/20/31/221352050516
9Hermet, Kregor *423:523/62/22/41011000221413
10Lips, Karl-Johan *325:323/30/44/8101010245107
11Jurkatamm, Taavi *320:020/40/10/04041100200-1
12Jürjens, Karl Robin417:411/90/00/01341203012-1
14Soodla, Madis516:173/60/00/0437000113611
15Parrol, Heivo505:010/00/00/000000000000
21Jurno, Silver200:000/00/00/000000000000
23Tamm, Ivo Van420:343/50/15/64480103041118
KOKKU20017/423/1617/26201636141501616246077
%40.5%18.8%65.4%
GEO MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Turdziladze, Giorgi32:312/40/00/0821020152149
9Revazashvili, Maizer *19:324/60/20/350520032389
10Gugeshashvili, Giorgi11:140/10/11/230301002213
11Maskhulia, Levan *132:440/23/50/021340073597
13Lomidze, Davit *35:273/54/102/23145203442020
14Gognadze, Ioseb05:460/10/00/002210001001
17Giorgadze, Luka *12:392/20/00/022400002046
18Isiani, Willy *18:501/43/40/0202001341114
33Lomidze, Nikoloz10:270/10/00/00110101200-2
40Tvalabeishvili, Giorgi03:211/30/00/000001110021
44Zuzadze, Tariel17:291/20/20/00001102202-3
KOKKU20014/3110/243/726133915632824166155
%45.2%41.7%42.9%
Kohtunikud Rainis Värv, Rauno Kobin
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg N 07.07.2016 11:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Davit Lomidze)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers