ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU20
90:66
GEO MU20
EST MU203029211090
GEO MU201825111266
K 06.07.2016 17:00, Paide E-Piim Spordihall
EST MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Pajumets, Ivalo215:411/10/12/220201011145
5Post, Siim-Markus *119:050/23/43/61016001251218
6Viilup, Sander *219:550/20/33/411212003333
7Käbin, Norman123:501/21/53/402252024288
9Hermet, Kregor *415:454/70/14/53144001251218
10Lips, Karl-Johan *315:173/40/10/003301003469
11Jurkatamm, Taavi *318:045/72/40/11122000221616
12Jürjens, Karl Robin418:263/32/31/13360100411316
14Soodla, Madis518:480/30/06/10426012115615
15Parrol, Heivo511:461/10/00/211200001124
21Jurno, Silver207:410/00/20/01011003100-4
23Tamm, Ivo Van415:422/21/31/300001032284
KOKKU20020/349/2723/38191635199212263190112
%58.8%33.3%60.5%
GEO MU20
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Turdziladze, Giorgi *32:111/30/01/231421333338
9Revazashvili, Maizer14:140/21/10/011220123031
10Gugeshashvili, Giorgi01:521/10/00/000000002121
11Maskhulia, Levan *133:214/70/18/1052720052111625
13Lomidze, Davit *26:151/33/93/3213120643145
14Gognadze, Ioseb05:490/00/00/00000000300-3
17Giorgadze, Luka18:001/20/00/031402041022
18Isiani, Willy *25:464/60/24/56171000341217
23Gogaladze, Levan05:501/10/10/20000001422-2
40Tvalabeishvili, Giorgi02:000/00/00/00000001100-2
44Zuzadze, Tariel *20:312/42/41/1112100131117
69Kavtaradze, Giorgi14:110/10/01/200011003110
KOKKU20015/306/1818/2523103310642432266659
%50%33.3%72%
Kohtunikud Alex Talisainen, Rainis Värv
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg K 06.07.2016 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Siim-Markus Post) vs 2 (Levan Gogaladze, Giorgi Kavtaradze)
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers