ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

BC Kalev/Cramo
84:74
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo2315232384
AVIS Rapla1623102574
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Veideman, Rain *237:207/82/80/05052002252021
7Olmre, Sten200:000/00/00/000000000000
8Soo, Janar210:181/10/20/031400002224
11Dorbek, Martin212:290/20/10/01014000300-1
12Curry, Morris *130:113/61/54/41015203351313
13Arbet, Gregor *329:193/42/90/0022110131125
24Freimanis, Rolands434:135/83/80/15273100311919
25Jurno, Silver200:000/00/00/000000000000
31Keedus, Erik *318:510/40/30/03360001410-5
33King, Shawn *527:197/71/11/2106162012431833
KOKKU20026/409/375/730164617411024188489
%65%24.3%71.4%
AVIS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
6Metsalu, Oliver320:052/31/20/231411002178
7Saare, Sander114:021/11/10/010110000057
9Lagus, Gert100:000/00/00/000000000000
10Lips, Karl-Johan300:000/00/00/000000000000
11Brooks, Devin *128:275/100/32/25163001341213
14Kemp, Maurice400:000/00/00/000000000000
21van der Mars, Thomas *530:264/100/03/45491000341115
22Kajupank, Indrek *431:002/71/25/5000010123127
33Voolaid, Kristjan320:142/30/22/411200034460
40Paasoja, Martin *229:125/71/46/85161002361920
45Kaldre, Sven *226:340/50/22/21012000112-2
KOKKU20021/464/1620/27281038920718237468
%45.7%25%74.1%
Kohtunikud Rain Peerandi, Mihkel Männiste, Indrek Kelement
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg E 02.05.2016 19:10
Pealtvaajate arv 700
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded