ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

BC Valga-Valka/Maks&Moorits
72:86
TÜ/Rock
BC Valga-Valka/Maks&Moorits824142672
TÜ/Rock2220172786
R 20.11.2015 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *126:270/32/70/001140003060
4Oja, Mihkel000:000/00/00/000000000000
6Kerk, Erik300:000/00/00/000000000000
7Kriisa, Valmo116:340/30/30/01232001200-4
8Kanbergs, Kristaps *229:371/21/30/03030002405-1
10Berkis, Martins *333:541/62/66/67291001061420
11Aleksejevs, Jurijs *429:486/111/44/54264112451921
15Veski, Viljar500:000/00/00/000000000000
21Krumins, Edgars318:483/53/91/26170001121614
24Rozitis, Jekabs *527:482/32/22/24040031311215
25Evart, Kristjan200:000/00/00/000000000000
77Krumins, Kalvis117:040/00/10/011220021303
KOKKU20013/3311/3513/1527123913141018177268
%39.4%31.4%86.7%
TÜ/Rock
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sokk, Tanel127:563/42/40/03032001311211
5Vene, Kent-Kaarel400:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert *221:551/13/40/01010000001111
8Talts, Janar *430:046/112/51/265113120341928
9Eichfuss, Timo404:511/30/00/012300001022
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
11Doronin, Marek313:223/50/22/331412022389
13Meister, Kristen202:510/00/10/00000010100-1
15Petrukonis, Karolis513:380/50/01/21011000111-3
21Harper, Brian *431:275/81/25/67291121141828
22Kurbas, Tanel *322:210/21/20/030331004033
24Zabas, Evaldas *131:354/70/24/64044011151217
KOKKU20023/469/2213/1933114415565171886105
%50%40.9%68.4%
Kohtunikud Aare Halliko, Risto Visnapuu, Ruudi Laan
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg R 20.11.2015 19:00
Pealtvaajate arv 120
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kristo Saage) vs 0
Sünnipäevad
Täna, 3. juuni
Gert Kullamäe (49)
Siim Maaten (35)
Pirgit Püü (32)
Priit Vene (53)
Homme, 4. juuni
Armand Danilson (57)
Eve-Mall Peets (87)
Martin Polman (36)
Valeri Zlatin (62)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Korvpall100!