ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Eesti U16P
100:48
Valgevene U16P
Eesti U16P23351725100
Valgevene U16P1212111348
Eesti U16P
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Saaremäel, Sten *122:062/20/11/221322013157
7Kullamäe, Kristian *113:583/51/30/020221043194
8Raieste, Sander *316:162/41/20/031422131079
9Rosenthal, Märt213:564/70/20/0516340121814
10Vainola, Henri-Sten219:082/51/41/110102031283
11Talu, Ander414:584/40/21/1202500312912
12Kivi, Robin217:463/70/40/030331030163
13Treier, Kaspar *319:063/50/25/65270311131118
14Peiponen, Ander414:191/20/00/021322012126
15Karpin, Karl-Kristjan519:194/40/00/0426011050811
21Schmalz, Eric111:033/53/41/23145401211623
22Tass, Matthias *518:055/70/01/12460130211118
KOKKU20036/576/2410/1336145024236212314100128
%63.2%25%76.9%
Valgevene U16P
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ulyanka, Stanislau *018:522/80/00/030301021241
5Makarau, Anton000:000/00/00/000000000000
6Palanevich, Illia002:260/00/00/000003010002
7Kuchkou, Mikita005:580/20/01/20001001011-1
8Blizniuk, Uladzislau *023:051/40/14/40000009176-1
9Baranau, Mikita011:261/40/00/02020005202-6
10Plotnikov, German020:180/30/03/411212042331
11Tratsiak, Vadzim016:551/50/11/353831040337
13Lebedev, Vitali *028:542/51/20/010113010077
18Leichyk, Maksim014:360/30/10/020213011101
20Kuzniatsou, Ilya018:462/60/13/630300012372
28Subach, Aliaksei *017:445/60/01/20220200221113
35Misevich, Maksim *021:001/40/32/251631023144
KOKKU20015/501/915/23251035101603214234830
%30%11.1%65.2%
Kohtunikud Madis Allik, Ivo Kitsing
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg K 29.07.2015 18:00
Pealtvaajate arv 100
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 25. september
Aare Halliko (47)
Aleksander Kaaberma (26)
Tõnu Lust (62)
Homme, 26. september
Karmo Allikas (40)
Silver Kallas (44)
Jegor Mitrofanski (35)
Martin Müürsepp (47)
Eleriin Vaino (22)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Pärnu | FEC