ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Naiste B koondis
73:55
Läti U20 naiskond
Naiste B koondis2312221673
Läti U20 naiskond191381555
T 09.06.2015 18:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
Naiste B koondis
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Köster, Annika *424:086/90/04/44041202261622
6Jallai, Kerttu *321:362/50/11/1718322533511
7Maaring, Marit220:353/41/20/040411033097
8Svilberg, Jane319:331/10/10/012301014020
10Põldmaa, Ellen-Anett310:140/00/10/00000001000-2
11Perv, Janett415:375/70/01/1123100141119
12Bratka, Maaja *429:344/70/02/25050212331013
13Piibur, Birgit *124:255/110/03/31015202361316
14Lilleallik, Janeli *218:402/30/21/110153051156
15Üprus, Greeta315:381/20/10/011202020022
KOKKU20029/491/812/12281038161532423207384
%59.2%12.5%100%
Läti U20 naiskond
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Vetra, Ruta011:451/30/11/220200010131
4Busa, Anna *211:091/20/20/00222002202-1
7Bergmane, Marta216:510/30/01/20002103111-3
8Spigule, Ieva015:190/20/20/012301001100
9Berzina, Elina *219:181/50/12/215632033347
13Stolce, Kitija415:402/30/00/232501102349
14Kudule, Sindija117:382/40/21/413412012355
15Fridenberga, Arta *216:150/50/30/03030213330-5
21Skrastina, Luize010:181/20/02/200002000146
22Strautmane, Digna *524:245/121/20/0101230130137
25Dzarcane, Sigita *422:423/51/13/40110001131211
41Strautmane, Paula418:413/60/11/2336220424710
KOKKU20019/522/1511/20172138121621920235547
%36.5%13.3%55%
Kohtunikud Rain Peerandi, Jegor Mitrofanski
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg T 09.06.2015 18:00
Pealtvaajate arv 60
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Elina Berzina)
Sünnipäevad
Täna, 23. september
Lauri Luks (34)
Külli Reinfeld (37)
Igor Tavaste (72)
Risto Visnapuu (39)
Homme, 24. september
Aleksander Karavajev (62)
Õie Krevald-Veske (78)
Malle Tammpere (Rüga) (93)
Rainer Võsaste (56)
Sulge

Ülekanded