ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
541 P 17.03.2019 Läti U16 BS Riga/TTT/Kadetes *kuupäev täpsustamisel Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
542 P 17.03.2019 G4S Noorteliiga Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
543 P 17.03.2019 BS Riga/TTT/Kadetes Läti U16 *kuupäev täpsustamisel Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
022 P 17.03.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
130 P 17.03.2019 12:30 TTÜ/Rae Spordikool 05 Keila Korvpallikool I Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
034 P 17.03.2019 13:00 Audentese SK TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
054 P 17.03.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
538 P 17.03.2019 14:00 BK Saldus G4S Noorteliiga Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
055 P 17.03.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Kuremaa Spordikool Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
086 P 17.03.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
701 P 17.03.2019 16:00 Jekabpils/SMScredit.lv Latvijas Universitate Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
198 P 17.03.2019 17:00 Pärnu Sadam Jurmala Betsafe Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
199 P 17.03.2019 17:00 VALMIERA GLASS VIA TALTECH Vidzemes Olimpiskais Centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
061 P 17.03.2019 19:00 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK KA Tallinna Kalev/TSK Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
156 T 19.03.2019 19:00 BC Kalev/Cramo BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
703 K 20.03.2019 18:30 TALTECH Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
702 K 20.03.2019 19:30 VEF Riga Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
057 N 21.03.2019 17:30 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
704 N 21.03.2019 20:00 Latvijas Universitate BC Kalev/Cramo Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
121 N 21.03.2019 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid KA Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
124 R 22.03.2019 17:30 BC Kalev/Cramo I Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
122 R 22.03.2019 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tartu Kalev/Estiko Nordi Spordihoone Saku I liiga
123 R 22.03.2019 19:00 RSK Tarvas Paide Viking Window Rakvere Spordihall Saku I liiga
126 R 22.03.2019 19:00 KK Viimsi/Noto Rapla KK/Kohila Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
405 L 23.03.2019 13:00 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool Sillamäe spordihoone TU14-klassi EMV
705 L 23.03.2019 17:00 BK Ventspils BC Kalev/Cramo Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
706 L 23.03.2019 17:00 TALTECH BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
707 L 23.03.2019 17:00 BK Ogre VALMIERA GLASS VIA Ogres 1. vidusskola OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
708 L 23.03.2019 18:00 Jurmala Betsafe Tartu Ülikool Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
009 P 24.03.2019 Mooste mõis Scanweld meesseeniorite mv al 40+
010 P 24.03.2019 Rehpol/Palliklubi AlpicAir Tallinna Õismäe Gümnaasium meesseeniorite mv al 40+
003 P 24.03.2019 TOP Trust 60 meesseeniorite mv al 60+
003 P 24.03.2019 Simuna IVAX/Viljandi meesseeniorite mv al 65+
081 P 24.03.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
709 P 24.03.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
710 P 24.03.2019 17:00 BK Liepaja BC Kalev/Cramo Liepajas Olimpiskais centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
711 P 24.03.2019 17:30 Latvijas Universitate AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
127 N 28.03.2019 17:30 G4S Noorteliiga RSK Tarvas Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
130 R 29.03.2019 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tamsalu Los Toros/TALTECH Nordi Spordihoone Saku I liiga
131 R 29.03.2019 19:00 KK Viimsi/Noto BC Kalev/Cramo I Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
132 R 29.03.2019 19:00 Rapla KK/Kohila Tartu Ülikool/Kuremaa SK Rapla, Sadolin Spordihoone Saku I liiga
128 R 29.03.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
129 R 29.03.2019 20:15 Paide Viking Window Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
051 L 30.03.2019 12:00 KK Pühajõe Sillamäe Kalev/Gümnaasium Voka Spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
077 L 30.03.2019 12:00 KK Viimsi U16 Valge Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
007 L 30.03.2019 13:00 Tartu Ülikool/EVIKO Audentese SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
052 L 30.03.2019 13:30 Virumaa Politsei spordiselts Kohtla-Nõmme Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
078 L 30.03.2019 13:45 Kose Spordikool TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
053 L 30.03.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim Narva SK Energia Mäetaguse PK Ida-Virumaa Esiliiga
023 L 30.03.2019 14:00 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere Spordikool/Tarvas Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
 
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (59)
Sander Kuusk (31)
Mikko Virkala (39)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (55)
Gerly Kostla (39)
Britta Piisang (28)
Triinu Toomla (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Audentes 2019 kandideerimine