ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
109 L 17.12.2022 17:00 BK Ogre BC Prometey Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 P 18.12.2022 14:00 Enteh BC Narva / Narva-Jõesuu Linnavalitsus Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
110 T 20.12.2022 19:45 BK Ventspils BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
112 K 21.12.2022 Tallinna Kalev/Audentes Pärnu Sadam Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
111 K 21.12.2022 19:00 VALMIERA GLASS VIA Latvijas Universitate Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
071 K 21.12.2022 19:30 Tartu Ülikool/Septicum Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
113 N 22.12.2022 19:00 BK Liepaja AVIS UTILITAS RAPLA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 R 23.12.2022 BC Kalev/Cramo TalTech/OPTIBET Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
116 R 23.12.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits VEF Riga Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
118 R 23.12.2022 19:00 BK Ventspils AVIS UTILITAS RAPLA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
114 R 23.12.2022 19:30 BC Prometey Viimsi/Sportland Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
117 R 23.12.2022 19:30 Keila KK BC Tarvas Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
119 T 27.12.2022 19:30 VEF Riga BK Liepaja Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 K 28.12.2022 Pärnu Sadam TalTech/OPTIBET Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 K 28.12.2022 Tallinna Kalev/Audentes Viimsi/Sportland Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
122 K 28.12.2022 AVIS UTILITAS RAPLA BC Prometey Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
123 N 29.12.2022 19:45 BK Ventspils BC Kalev/Cramo Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
125 R 30.12.2022 BC Tarvas Pärnu Sadam Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
124 R 30.12.2022 19:30 Keila KK BC Prometey Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
126 R 30.12.2022 19:45 Latvijas Universitate BK Ogre Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 E 02.01.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK Rae Spordikool Kristiine spordimaja Saku II liiga
127 K 04.01.2023 TalTech/OPTIBET BC Prometey Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
129 R 06.01.2023 Tallinna Kalev/Audentes Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
130 R 06.01.2023 BC Tarvas BC Prometey Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
069 R 06.01.2023 19:00 SK Tünamo Haapsalu Paikuse spordikeskus Saku II liiga
131 R 06.01.2023 19:00 BK Ventspils Viimsi/Sportland Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 R 06.01.2023 19:00 VALMIERA GLASS VIA VEF Riga Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
128 R 06.01.2023 19:30 Keila KK Latvijas Universitate Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
070 R 06.01.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK KK Askus Jetoil Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
134 L 07.01.2023 17:00 BK Ogre AVIS UTILITAS RAPLA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
072 L 07.01.2023 18:00 Rock Tartu Terminal KK HITO/BC KARJAMAA Turu tn spordihoone Saku II liiga
133 L 07.01.2023 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
135 P 08.01.2023 17:00 BK Liepaja Viimsi/Sportland Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
073 E 09.01.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK SK Tünamo Kristiine spordimaja Saku II liiga
136 T 10.01.2023 AVIS UTILITAS RAPLA Tallinna Kalev/Audentes Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
137 T 10.01.2023 Latvijas Universitate BK Ventspils Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
138 T 10.01.2023 VALMIERA GLASS VIA Tartu Ülikool Maks & Moorits Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 T 10.01.2023 20:00 VEF Riga Keila KK Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
141 K 11.01.2023 TalTech/OPTIBET BK Ogre Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 K 11.01.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium Tartu Ülikool/Estiko Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
140 K 11.01.2023 19:30 Viimsi/Sportland BC Tarvas Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
074 K 11.01.2023 19:40 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
068 N 12.01.2023 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tere Kadrina Karud Saku I liiga
075 N 12.01.2023 19:30 Tartu Ülikool/Septicum Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
143 R 13.01.2023 Tallinna Kalev/Audentes BK Liepaja Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
069 R 13.01.2023 18:30 SK Nord/Cramo Tamsalu Los Toros/TalTech Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
070 R 13.01.2023 19:00 Kuremaa SK TSA Kalev Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
072 R 13.01.2023 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone Saku I liiga
144 R 13.01.2023 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits BK Ventspils Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
071 R 13.01.2023 19:30 KK Viimsi II Paide Viking Window Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers