ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
016 P 29.11.2020 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK KK Viimsi/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
033 P 29.11.2020 15:00 KK HITO/BC Karjamaa Keila Korvpallikool Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
034 P 29.11.2020 16:45 Sport Kunda/Tarvas Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
050 P 29.11.2020 18:00 Kiili Spordiklubi Altius/Play Arena Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
046 T 01.12.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
013 T 01.12.2020 19:00 Korvpallinaiskond OSK Tallinna Ülikool Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
026 T 01.12.2020 20:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/Kalev Keila Kooli võimla Naiste karikas
027 K 02.12.2020 18:15 Rapla Korvpallikool BC Elva/CHK Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste karikas
068 K 02.12.2020 19:00 BC Kalev/Cramo Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
066 K 02.12.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
067 K 02.12.2020 19:30 TALTECH Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
010 K 02.12.2020 20:00 BC Southwestern Eurofasteners Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
049 N 03.12.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko Tartu Ülikool II Turu tn spordihoone Saku I liiga
047 N 03.12.2020 20:30 Siris/Starforest Alutaguse Pauluse spordihall Saku II liiga
048 N 03.12.2020 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco BC Viljandi vald/Eesti Maavara Keila Tervisekeskus Saku II liiga
028 R 04.12.2020 18:00 Audentese Spordiklubi Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
051 R 04.12.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
050 R 04.12.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku I liiga
053 R 04.12.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
050 R 04.12.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Terminal Oil Jõhvi Spordihall Saku II liiga
052 R 04.12.2020 20:15 G4S Noorteliiga KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
054 R 04.12.2020 20:15 Paide Viking Window Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
045 L 05.12.2020 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 2005/TSK Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
021 L 05.12.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2006 Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
015 L 05.12.2020 14:00 Pärnu Spordikool Luunja vald Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
016 L 05.12.2020 16:00 Jõhvi Kossutiim Energia Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
006 L 05.12.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (sinine saal) Naiste meistriliiga
029 L 05.12.2020 17:00 BK Liepaja BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
030 L 05.12.2020 17:00 Latvijas Universitate VEF Riga Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
069 L 05.12.2020 17:00 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
028 L 05.12.2020 19:00 Valmiera Glass/VIA BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
070 P 06.12.2020 TALTECH Tallinna Kalev/TLÜ *to be confirmed Paf Estonian-Latvian Basketball League
058 P 06.12.2020 Harku vald BA Tallinna Kalev Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
059 P 06.12.2020 IBIS Tallinn/Hausers TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
060 P 06.12.2020 Kontsertlavad.ee Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
061 P 06.12.2020 Keila KK DSV Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
062 P 06.12.2020 A4 Haldus Play Arena/Altius Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
063 P 06.12.2020 Baar Balti Jaamas Rae Koss/Hansaviimistlus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
064 P 06.12.2020 KK Viimsi Jokker Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
065 P 06.12.2020 Ehton/Föönix BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
054 P 06.12.2020 Rehpol/Palliklubi Wildix/Esecom Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
055 P 06.12.2020 Keila KK/JP Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
056 P 06.12.2020 West Tallinn Kiili Spordiklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
057 P 06.12.2020 Kose Morsad Swedbank Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 P 06.12.2020 Raadius Arhitektid Altius/Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
083 P 06.12.2020 Omniva Puhhid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
084 P 06.12.2020 Exmet Korvpallikarud Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
085 P 06.12.2020 TalTech/SK Rim Paldiski KK/Willenbrock Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
086 P 06.12.2020 Eelviimased/Fit360.ee Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
048 P 06.12.2020 11:00 Saku KK Reinar Halliku Korvpallikool Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (50)
Elina Arro (45)
Hendrik Eelmäe (20)
Kalle Ilves (80)
Tiina Kõva (37)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (74)
Carlos Jürgens (22)
Taavi Leetus (32)
Aleksander Leonov (46)
Sergei Senedjak (40)
Janno Viilup (44)
Sulge

Ülekanded