ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
042 L 19.11.2022 18:00 Rock Tartu Terminal Rae Spordikool Turu tn spordihoone Saku II liiga
001 P 20.11.2022 Lüganuse Alutaguse Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
003 P 20.11.2022 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
071 T 22.11.2022 19:00 BK Liepaja Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
072 T 22.11.2022 19:00 VALMIERA GLASS VIA TalTech/OPTIBET Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 K 23.11.2022 19:00 Pärnu Sadam Heroes Den Bosch Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
073 K 23.11.2022 19:00 BK Ogre Tartu Ülikool Maks & Moorits Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
074 K 23.11.2022 19:00 BK Ventspils Keila KK Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
043 K 23.11.2022 19:40 Keila Korvpallikool Haapsalu Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
044 N 24.11.2022 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Audentese spordigümnaasium Saku I liiga
001 N 24.11.2022 Kreeka Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
043 N 24.11.2022 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Kuremaa SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
044 N 24.11.2022 19:30 Tartu Ülikool/Septicum Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
046 R 25.11.2022 19:00 TSA Kalev Eesti Maaülikool/Skarcon RING Sport&saunad pallisaal Saku I liiga
075 R 25.11.2022 19:00 BK Liepaja Keila KK Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
048 R 25.11.2022 19:15 Tere Kadrina Karud KK Viimsi II Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
045 R 25.11.2022 19:30 Paide Viking Window SK Nord/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
047 R 25.11.2022 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
045 R 25.11.2022 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA SK Tünamo Jõhvi Spordihall Saku II liiga
046 R 25.11.2022 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK KK Viimsi III Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
077 L 26.11.2022 BC Kalev/Cramo BK Ogre Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
079 L 26.11.2022 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS RAPLA Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
080 L 26.11.2022 Tallinna Kalev/Audentes Latvijas Universitate Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 L 26.11.2022 11:30 SK Nord/Cramo Audentese Spordiklubi/TSK Nord Cramo sph (väike väljak) TU16-klassi EMV
020 L 26.11.2022 11:30 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
047 L 26.11.2022 12:30 KK Askus Jetoil Rae Spordikool Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
081 L 26.11.2022 15:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits VALMIERA GLASS VIA Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
076 L 26.11.2022 17:00 BK Ventspils BC Prometey Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 L 26.11.2022 17:00 TalTech/OPTIBET VEF Riga Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
048 L 26.11.2022 18:00 Rock Tartu Terminal TALTECH BS/FENSTER/TSK Turu tn spordihoone Saku II liiga
002 P 27.11.2022 Eesti Portugal EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
082 P 27.11.2022 BC Tarvas Viimsi/Sportland Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 T 29.11.2022 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA Keila KK Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 K 30.11.2022 19:00 Pärnu Sadam Fribourg Olympic Pärnu Spordihall FIBA Europe Cup
084 K 30.11.2022 19:00 VEF Riga BC Tarvas Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 K 30.11.2022 19:40 Keila Korvpallikool Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
049 N 01.12.2022 19:30 KK Viimsi II Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
051 R 02.12.2022 17:30 Rae Spordikool Haapsalu Jüri Spordihoone Saku II liiga
050 R 02.12.2022 18:30 SK Nord/Cramo TSA Kalev Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
054 R 02.12.2022 19:00 Kuremaa SK Audentese spordigümnaasium Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
050 R 02.12.2022 19:00 SK Tünamo Rapla Korvpallikool Paikuse spordikeskus Saku II liiga
085 R 02.12.2022 19:00 BK Liepaja Tartu Ülikool Maks & Moorits Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
051 R 02.12.2022 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Paide Viking Window Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
086 R 02.12.2022 19:30 Keila KK VEF Riga Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
053 R 02.12.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Tamsalu Los Toros/TalTech Jüri Spordihoone Saku I liiga
052 R 02.12.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tere Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
052 R 02.12.2022 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA KK Viimsi III Jõhvi Spordihall Saku II liiga
087 L 03.12.2022 Pärnu Sadam BK Ventspils Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
054 L 03.12.2022 12:30 KK Askus Jetoil TALTECH BS/FENSTER/TSK Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
091 L 03.12.2022 15:00 Latvijas Universitate BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers