ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
130 L 14.11.2020 14:30 Tartu Kalevi Palliklubi KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
013 L 14.11.2020 14:30 Kose Morsad Ehton Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
014 L 14.11.2020 14:30 RIM TalTech/SK Rim Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
031 L 14.11.2020 14:30 Haabersti SK BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
107 L 14.11.2020 14:50 Delta SK/Nõo Kuldre Kool Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
133 L 14.11.2020 15:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/RIM PU16-klassi EMV
138 L 14.11.2020 15:00 Paide KK7 KK Pärnu Kuressaare Spordikeskus PU16-klassi EMV
139 L 14.11.2020 15:00 Viljandi SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Kuressaare Spordikeskus PU16-klassi EMV
145 L 14.11.2020 15:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
112 L 14.11.2020 15:45 BC STAR KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
028 L 14.11.2020 16:00 Saku KK TalTech BS/Altius Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
040 L 14.11.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Rae SK/Kiili SK I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
009 L 14.11.2020 16:30 BC Elva/CHK Korvpallinaiskond OSK Elva Spordihoone Naiste esiliiga
108 L 14.11.2020 16:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
031 L 14.11.2020 16:30 KA Tallinna Kalev Narva PSK Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
134 L 14.11.2020 16:45 Orissaare Sport Rae SK 2006 PU16-klassi EMV
023 L 14.11.2020 17:00 BK Ventspils BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 14.11.2020 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
011 L 14.11.2020 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe gümnaasium Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
012 L 14.11.2020 17:00 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
113 L 14.11.2020 17:30 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Kesklinna KK/GAG KK U16 Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
039 L 14.11.2020 18:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
022 L 14.11.2020 19:00 Valmiera Glass/VIA VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
034 P 15.11.2020 BA Tallinna Kalev Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
036 P 15.11.2020 Baar Balti Jaamas IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
037 P 15.11.2020 KK Viimsi Harku vald Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 P 15.11.2020 Alexela/Mediq Eesti Play Arena/Altius Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
027 P 15.11.2020 BC Southwestern Eelviimased/Fit360.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
029 P 15.11.2020 Exmet TalTech/SK Rim Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
045 P 15.11.2020 Kose Morsad Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
047 P 15.11.2020 Altius/Play Arena Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
048 P 15.11.2020 Swedbank Kiili Spordiklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
022 P 15.11.2020 10:30 TalTech BS/Haabersti SK TalTech BS/RIM Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
078 P 15.11.2020 11:00 Delta SK/Nõo KK HITO/BC Karjamaa Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
001 P 15.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud Paide/Järva-Jaani KK7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
003 P 15.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO TalTech BS/Fenster/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
030 P 15.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK Alu spordihoone PU18-klassi EMV
058 P 15.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
077 P 15.11.2020 12:00 Kose SK/Rae SK Tartu Ülikooli KK/Metec Kose Gümnaasium PU18-klassi EMV
006 P 15.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
004 P 15.11.2020 12:00 TalTech BS/Altius Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
032 P 15.11.2020 12:00 Sleepit/Retlar KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
033 P 15.11.2020 12:00 Coop/Mefab N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
034 P 15.11.2020 12:00 BC Lival BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
079 P 15.11.2020 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi Reinar Halliku Korvpallikool Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
002 P 15.11.2020 12:45 Paide/Järva-Jaani KK7 Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
005 P 15.11.2020 13:15 Audentese SK Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
035 P 15.11.2020 13:30 West Tallinn LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
036 P 15.11.2020 13:30 Keskturu Kossuklubi Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
037 P 15.11.2020 13:30 Naudingud.ee MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 30. oktoober
Jaanus Meitus (54)
Homme, 31. oktoober
Sven Kaldre (29)
Priit Sarapuu (48)
Eveli Strandson (37)
Karl Vimberg (31)
Sulge

Ülekanded