ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
075 P 14.04.2019 12:00 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool PU14-klass EMV
055 P 14.04.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
024 P 14.04.2019 14:00 KK HITO/BC Karjamaa Audentese SK Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
068 P 14.04.2019 14:00 Kuremaa Spordikool TTÜ/Rae Spordikool 05 Kuremaa ujula spordihoone PU14-klass EMV
056 P 14.04.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
014 P 14.04.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
076 P 14.04.2019 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
044 P 14.04.2019 16:30 Keila Korvpallikool I Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU14-klass EMV
007 P 14.04.2019 18:30 KA Tallinna Kalev/TSK Audentese SK Tallinn, Lasnamäe SMM PU18-klassi EMV
015 K 17.04.2019 BC Kalev/Cramo Zenit *kuupäev täpsustamisel VTB Ühisliiga
025 L 20.04.2019 BC Kalev/Cramo Nizhny Novgorod VTB Ühisliiga
026 K 24.04.2019 BC Kalev/Cramo Lokomotiv-Kuban VTB Ühisliiga
022 L 27.04.2019 Parim enne 50 Vanad Kalad Laagri Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
021 L 27.04.2019 12:00 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
016 P 28.04.2019 17:30 Audentese SK/TSK KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
020 K 01.05.2019 17:00 Tartu Kalev Audentese SK/TSK Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
022 P 05.05.2019 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese SK/TSK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
002 K 25.11.2020 TOP Trust 50 Vanad Kalad Tallinn, T.Soku KK meesseeniorite mv al 50+
 
1  2  3  4  5  6
 
Sünnipäevad
Täna, 20. märts
Jaanus Levkoi (69)
Harri Nuka (62)
Märt Rohlin (30)
Homme, 21. märts
Andi Oras (28)
Annika Pajupuu (29)
Rauno Peerandi (31)
Priit Tammekänd (38)
Renald Vahi (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019