ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
029 P 09.02.2020 13:15 Pärnu Spordikool TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
195 P 09.02.2020 13:30 Kadrina/Tamsalu Keila Korvpallikool Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
404 P 09.02.2020 14:00 Luunja Vald Korvpallinaiskond OSK Luunja Keskkool Naiste esiliiga
041 P 09.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
065 P 09.02.2020 14:30 SK Nord Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
035 P 09.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
030 P 09.02.2020 15:00 Keila Korvpallikool Pärnu Spordikool Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
014 P 09.02.2020 15:00 Tartu Ülikool/Kalev Vilniuse Kibirkstis Tartu, TÜ sph (punane saal) Douglas BBL
161 P 09.02.2020 16:00 TALTECH Latvijas Universitate Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 P 09.02.2020 16:15 TalTech BS/Altius Abja Korvpalliklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
194 P 09.02.2020 16:30 SK Nord I Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
413 E 10.02.2020 Parksepa SK/Võru Pärnu Spordikool Naiste esiliiga
414 E 10.02.2020 Keila Korvpallikool BC STAR Naiste esiliiga
103 E 10.02.2020 19:00 Võrumaa Alutaguse KK Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
002 E 10.02.2020 20:00 Juurviljapõrgu Tuula Dynamo Keila Kooli võimla Meesseeniorite mv al M35
105 T 11.02.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
163 T 11.02.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla VEF Riga Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 K 12.02.2020 17:20 OSK KK Ribi Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
104 K 12.02.2020 18:30 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
164 K 12.02.2020 19:00 BK Ventspils Pärnu Sadam Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 K 12.02.2020 19:00 BK Ogre Tartu Ülikool Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 K 12.02.2020 19:30 Rehpol Palliklubi Scanweld Tallinna Õismäe Gümnaasium Meesseeniorite mv al M40
107 N 13.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Saku II liiga
007 N 13.02.2020 20:00 Setu Sauna Selts Põhja-Sakala 45+ Laagri Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
099 R 14.02.2020 17:45 Balteco Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
097 R 14.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
166 R 14.02.2020 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 R 14.02.2020 19:00 Rakvere Tarvas BK Liepaja Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
102 R 14.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
101 R 14.02.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa G4S Noorteliiga Jõhvi Spordihall Saku I liiga
098 R 14.02.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
054 L 15.02.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
085 L 15.02.2020 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord 2 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
159 L 15.02.2020 12:00 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK BC STAR Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
172 L 15.02.2020 12:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU16-klassi EMV
029 L 15.02.2020 12:00 Pärnu Spordikool BC STAR Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
086 L 15.02.2020 12:15 Paide KK7 TalTech BS/RIM II Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
055 L 15.02.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
033 L 15.02.2020 13:00 Iisaku/RHKK Sillamäe Kalev/Gümnaasium Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
029 L 15.02.2020 13:00 SK Nord 2004 SK Nord 2005/TSK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
087 L 15.02.2020 13:30 TalTech BS/Kiili SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
160 L 15.02.2020 13:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool TalTech BS/Rae SK Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
173 L 15.02.2020 14:00 DELTA/Nõo/Tartu vald Tartu Kalevi Palliklubi Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU16-klassi EMV
177 L 15.02.2020 14:00 Korvpalliklubi Pärnu Keila Korvpallikool II Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
006 L 15.02.2020 14:30 Keila Korvpallikool I Audentese SK I Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
077 L 15.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
118 L 15.02.2020 14:30 Audentese SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (60)
Sander Kuusk (32)
Maria Metsaorg (27)
Mikko Virkala (40)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (56)
Gerly Kostla (40)
Triinu Toomla (40)
Sulge

Ülekanded